Trwa ładowanie...

FlixBus wprowadza Google Pay do swojej aplikacji. Usługa jest już dostępna

FlixBus został pierwszym międzynarodowym przewoźnikiem autobusowym, który wprowadził usługę Google Pay do swojej aplikacji Android. Już możemy kupować bilety za pomocą tego systemu płatności.

Share
FlixBus wprowadza Google Pay do swojej aplikacji. Usługa jest już dostępna
Źródło: East News, Fot: Polska Press
d4kejyk

W tym roku przewoźnik połączył się z Asystentem Google. Przedstawiciele firmy tłumaczą, że dzięki temu zakup biletu będzie łatwiejszy.

- Chcemy zapewnić naszym pasażerom jak najlepszy komfort podróży, z którym wiąże się nie tylko sam przejazd, lecz także proces zakupu biletów, który musi być łatwy i bezpieczny - mówi Daniel Krauss, założyciel i dyrektor zarządzający FlixMobility. - Dzięki Google Pay nasi klienci mogą zarezerwować najszybsze lub najtańsze połączenia FlixBusa za pośrednictwem aplikacji. Co najważniejsze, dane klientów są bezpieczne dzięki dwustopniowemu zabezpieczeniu, który weryfikuje tożsamość klienta przed dokonaniem płatności - dodaje.

d4kejyk

Google Pay to internetowy system płatności online, który zdaniem twórców pozwala na proste, szybkie i bezpieczne transakcje. Teraz, chcąc kupić bilet w aplikacji FlixBus, możemy wybrać opcję zapłaty „Kup przy użyciu Google Pay”, a informacje o płatności zostaną zarejestrowane na koncie Google.

Zobacz też: Na ulicach pojawią się nowe autobusy. Polskę czeka rewolucja

FlixBus to niemiecka spółka oferująca połączenia długodystansowe w 28 krajach Europy. Aktualnie planuje rozpoczęcie działalności na Ukrainie i w krajach bałtyckich. Firma chce też umożliwić klientom zakup biletów na pokładzie autobusów.

d4kejyk

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4kejyk

Podziel się opinią

Share
d4kejyk
d4kejyk