Trwa ładowanie...
d2wuykf
d2wuykf
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

"Gazeta Wyborcza": Koszerne made in Poland

Pierniki, herbaty, dżemy, lody, serki wiejskie, kapusta, a nawet piwo z certyfikatem koszerności stają się coraz większą szansą na eksport dla polskich firm - informuje "Gazeta Wyborcza".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2wuykf

Jeszcze 10 lat temu nie było prawie żadnej polskiej firmy, która by produkowała taką żywność - mówi naczelny rabin Polski Michael Schudrich. A teraz coraz więcej prosi mnie o certyfikat koszerności, z każdym rokiem ten rynek się rozwija - relacjonuje.

Jak dodaje Schudrich, zdecydowana większość produkowanej u nas żywności koszernej idzie na eksport - przede wszystkim do Izraela.

d2wuykf

Podziel się opinią

Share
d2wuykf
d2wuykf