Trwa ładowanie...
d1rcozq

GDDKiA ogłosiła przetargi na ostatni odcinek S6 - od Lęborka do Gdyni

Warszawa, 30.09.2015 (ISBnews) - Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) ogłosiła dwa przetargi na budowę drogi ekspresowej S6 między Lęborkiem a Gdynią, podzielone na zadania: Leśnice - Łęczyce i Łęczyce - Luzino oraz Luzino - Szemud i Szemud - Gdynia Wielki Kack.

Share
d1rcozq

"To ostatni fragment trasy, na który nie było ogłoszonego postępowania. Do realizacji będzie odcinek od Lęborka do Gdyni" - czytamy w komunikacie.

Cała trasa została podzielona na dwa przetargi po dwa zadania w każdym.

Pierwszy przetarg obejmuje zadania:

d1rcozq

- część nr 1: w. Leśnice (bez węzła) - w. Łęczyce (z węzłem), długości 17,4 km, budowa węzłów Lębork Południe, Lębork Wschód, Łęczyce;

- cześć nr 2: w. Łęczyce (bez węzła) - Luzino (z węzłem), długości 15 km.

Drugi przetarg:

- cześć nr 1: Luzino (bez węzła) - w. Szemud (z węzłem), długości 10,3 km, budowa tylko jednego węzła Szemud;

d1rcozq

- cześć nr 2: w. Szemud (bez węzła) - w. Gdynia Wielki Kack (z węzłem), długości 22,8 km, budowa węzłów Koleczkowo, Chwaszczyno, Gdynia Dąbrowa oraz przebudowa w. Gdynia Wielki Kack.

"Prace projektowe oraz roboty wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na użytkowanie powinny być ukończone w ciągu od 34-37 miesięcy od daty zawarcia umowy z wykonawcą. Przy czym do czasu realizacji robót nie wlicza się okresów zimowych. Kryterium oceny ofert w obu przetargach zostało określone następująco: cena - 90%, gwarancja - 5% i termin realizacji - 5%. Termin składania przez oferentów wniosków o udział w obu postępowaniach upływa w dniu 16 listopada 2015 r." - czytamy w komunikacie.

Przetargi mają charakter ograniczony.

(ISBnews)

d1rcozq

Podziel się opinią

Share
d1rcozq
d1rcozq