Trwa ładowanie...
d1djpek
d1djpek

Ghelamco Invest rozpocznie 28 maja ofertę obligacji PPB o wartości do 50 mln zł

Warszawa, 22.05.2015 (ISBnews) - Ghelamco Invest Sp. z o.o. w ramach II programu publicznych emisji obligacji zaoferuje do 500 tys. obligacji serii PPB o wartości nominalnej 100 zł każda i cenie emisyjnej uzależnionej od dnia złożenia zapisu. Termin rozpoczęcia oferty to 28 maja, a planowany dzień jej zakończenia to 16 czerwca, wynika z prospektu emisyjnego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1djpek

"21 maja 2015 spółka podjęła decyzję o rozpoczęciu oferty publicznej obligacji serii PPB emitowanych w ramach ustanowionego przez spółkę II programu publicznych Emisji Obligacji, zabezpieczonych poręczeniem ustanowionym przez Granbero Holdings Limited" - czytamy w prospekcie.

Spółka zamierza rozpocząć ofertę 28 maja 2015 roku i zakończyć ją 16 czerwca 2015 roku, lub wcześniej w przypadku wystąpienia dnia przekroczenia zapisów.

Oferta obejmować będzie do 500.000 obligacji serii PPB o wartości nominalnej 100 zł każda i cenie emisyjnej uzależnionej od dnia złożenia zapisu. " Łączna wartość nominalna obligacji serii PPB emitowanych na podstawie niniejszych ostatecznych warunków oferty wynosi nie więcej niż 50.000.000 zł" - czytamy także.

d1djpek

Oferta obligacji będzie skierowana do inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

Marża obligacji o zmiennym oprocentowaniu to 4,0%. Stopa bazowa dla obligacji o zmiennym oprocentowaniu to WIBOR 6M.

Cena emisyjna jednej obligacji serii PPB pierwszego dnia złożenia zapisów wynosi 99,60 zł i będzie rosła sukcesywnie - do 99,89 zł ostatniego planowanego dnia zapisów tj. 16 czerwca.

Przewidywany termin przydziału obligacji to 17 czerwca, dzień emisji i termin podania wyników oferty do publicznej wiadomości - 23 czerwca, zaś przewidywany termin wprowadzania obligacji do obrotu to 6 lipca.

d1djpek

"Okres przyjmowania zapisów na obligacje serii PPB może zostać skrócony w przypadku, gdy inwestorzy złożą zapisy na więcej niż 500 000 obligacji serii PPB" - podano w prospekcie.

Ghelamco Poland to jeden z wiodących deweloperów i generalnych wykonawców działających na polskim rynku nieruchomości komercyjnych oraz lider zrównoważonego budownictwa w Polsce. Firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni biurowych i magazynowych.

(ISBnews)

d1djpek

Podziel się opinią

Share

d1djpek

d1djpek