Trwa ładowanie...
d1k5syk

Grupa Marvipol negocjuje z nowym oferentem zbycie dwóch projektów

Warszawa, 16.11.2016 (ISBnews) - Industrial Center 37 - spółka celowa Marvipolu - w związku z wygaśnięciem okresu wyłączności na prowadzenie negocjacji w sprawie sprzedaży dwóch projektów logistyczno-magazynowych zlokalizowanych w okolicy Warszawy, zdecydowała się rozpocząć rozmowy z innym podmiotem - dużym funduszem inwestycyjnym, podał Marvipol.

Share
d1k5syk

"Spółka celowa podpisała z oferentem list intencyjny, którego przedmiotem jest określenie ogólnych warunków transakcji dotyczącej sprzedaży wyżej wymienionych projektów. Oferent jest dużym funduszem inwestycyjnym o zasięgu międzynarodowym" - czytamy w komunikacie.

Obecnie nie została uzgodniona ostateczna wartość transakcji, natomiast Marvipol szacuje, że jej wartość, o ile dojdzie do zawarcia umowy sprzedaży, przekroczy 10% kapitałów własnych, wskazano również.

Marvipol to jeden z największych warszawskich deweloperów, jest też importerem i dystrybutorem samochodów. Marvipol jest notowany na GPW od 2008 r. W 2015 r. spółka miała 694 mln zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)

d1k5syk

Podziel się opinią

Share
d1k5syk
d1k5syk