Trwa ładowanie...
d3ukna5

Grupa Marvipolu kupiła działkę w Warszawie pod salon Jaguar Land Rover

Warszawa, 19.09.2016 (ISBnews) - Projekt 07 - spółka z Grupy Marvipol - podpisała umowę kupna parceli o powierzchni 8 tys. m2, zlokalizowanej w rejonie ulic Puławskiej i Bażanciej w południowej części Warszawy za 11,2 mln zł, podała spółka. Na nieruchomości Grupa Marvipol zamierza wybudować salon Jaguar Land Rover typu 3S (sprzedaż, serwis, części zamienne). Obiekt zostanie oddany do użytku w 2018 r.

Share
d3ukna5

"Nowy salon stanie na parceli położonej w rejonie dynamicznie rozwijającego się kwartału motoryzacyjnego w południowej części Warszawy, przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic stolicy. W sąsiedztwie przyszłego salonu Jaguar Land Rover swoje obiekty mają czołowe marki motoryzacyjne. Nieruchomość, dzięki nieodległemu skrzyżowaniu z obwodnicą Warszawy, jest również dobrze skomunikowana z całą aglomeracją warszawską" - czytamy w komunikacie.

"Atutami kupionej nieruchomości są zarówno optymalna, z punktu widzenia klientów, lokalizacja, jak również sam kształt działki, pozwalający na efektywne jej zabudowanie najwyższej klasy obiektem typu 3S, tj. oferującym nie tylko sprzedaż samochodów, ale również części zamiennych i wysokiej klasy usług serwisowych" - powiedział dyrektor zarządzający należących do Marvipol dilerów Jaguar Land Rover Arkadiusz Rutkowski, cytowany w komunikacie.

Rutkowski poinformował, że budowa nowego salonu może rozpocząć się w I połowie 2017 r., a jego ukończenie planowane jest na 2018 r.

Dyrektor zarządzający segmentu motoryzacyjnego Grupy Marvipol Arkadiusz Miętkiewicz podkreślił, że rozwój sieci dilerskiej Jaguar Land Rover jest kluczowym elementem zarówno strategii rozwoju Grupy Marvipol i planu ekspansji Jaguar Land Rover w Polsce.

d3ukna5

"Plany sprzedażowe British Automotive Polska, wchodzącego w skład Grupy Marvipol Generalnego Importera Jaguar Land Rover, zakładają stały wzrost sprzedaży wolumenowej w Polsce przy systematycznym podnoszeniu dostępności produktów i usług Jaguar Land Rover w Polsce. Rozbudowa sieci dilerów, prowadzących przedstawicielstwa zgodne z najnowszymi, wysokimi wymaganiami producenta, pozwoli nam nie tylko odpowiadać na zapotrzebowanie rynku, ale i efektywnie je stymulować" - stwierdził Miętkiewicz, cytowany w komunikacie.

Strategia rozwoju sieci dilerskiej Jaguar Land Rover w Polsce zakłada, iż w perspektywie dwóch najbliższych lat liczba dilerów Jaguar Land Rover w Polsce wzrośnie z 10 obecnie do 12. Siedzibą drugiego z planowanych do uruchomienia dilerstw będzie Szczecin. W sierpniu br. wchodzący w skład Grupy Marvipol Generalny Importer samochodów Jaguar Land Rover podpisał z firmą GEZET Sp. z o.o. SKA list intencyjny w tej sprawie, podsumowano w informacji.
Marvipol to jeden z największych warszawskich deweloperów, jest też importerem i dystrybutorem samochodów. Marvipol jest notowany na GPW od 2008 r. W 2015 r. spółka miała 694 mln zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)

d3ukna5

Podziel się opinią

Share
d3ukna5
d3ukna5