Trwa ładowanie...
d31vuzu

Hawe zwołało NWZ na żądanie akcjonariusza celem wyboru rady nadzorczej

Warszawa, 17.09.2015 (ISBnews) - Walton Spencer, LLC przekroczył próg 5% udziału w Hawe i zażądał zwołania nadzwyczajnego walnego zgromadzenia celem wyboru rady nadzorczej, podało Hawe. NWZ odbędzie się 12 października.

Share
d31vuzu

"Zarząd Hawe (...) przekazuje do publicznej wiadomości, że w dniu dzisiejszym (tj.16 września 2015 roku), akcjonariusz spółki reprezentujący 5,06% udziału w kapitale zakładowym spółki, tj. spółka Walton Spencer LLC z siedzibą w Lewes, w stanie Delaware w Stanach Zjednoczonych Ameryki (USA), wystąpił (...) z pisemnym żądaniem zwołania nadzwyczajnego walnego zgromadzenia spółki" - czytamy w komunikacie.

W ramach porządku obrad przewidziano podjęcie uchwały powołania członków rady nadzorczej.

W odrębnym raporcie Hawe poinformowało o zwołaniu nadzwyczajnego walnego zgromadzenia na 12 października br.

d31vuzu

Walton Spencer nabył 16 września br. w ramach transakcji giełdowych 71 913 akcji Hawe, w wyniku czego posiada w sumie 5 421 913 akcji spółki, stanowiących 5,06% głosów na walnym zgromadzeniu.

Grupa kapitałowa Hawe świadczy kompleksowe usługi operatorskie na bazie posiadanej infrastruktury światłowodowej oraz usługi projektowe i budowlane dla branży telekomunikacyjnej, elektroenergetycznej i samorządów terytorialnych. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 roku. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 333 mln zł w 2014 r.

(ISBnews)

d31vuzu

Podziel się opinią

Share
d31vuzu
d31vuzu