Trwa ładowanie...
dgp0t34
11-10-2016 14:55

iFun4All wprowadzi pudełkową wersję gry 'Serial Cleaner' na PC w Polsce

Warszawa, 11.10.2016 (ISBnews) - iFun4all wprowadzi na polski rynek ekskluzywną pudełkową wersję gry "Serial Cleaner" na PC, do której producent dołączy soundtrack oraz gadżety. Wyłącznym dystrybutorem limitowanej edycji pudełkowej na terenie polski będzie Techland, podała spółka.

Share
dgp0t34

"Zdecydowaliśmy się na podpisanie umowy z Techlandem ze względu na wyjątkowy charakter naszej najnowszej produkcji. Wczesna wersja gry 'Serial Cleaner' zbiera rewelacyjne recenzje. Już w trakcie pierwszych pokazów na międzynarodowych targach wiedzieliśmy, że pracujemy nad dotychczas najlepszym tytułem spółki. Dlatego zależało nam, aby ekskluzywnym wydaniem pudełkowym jeszcze bardziej zwrócić uwagę graczy na tytuł osadzony w kultowych realiach lat '70" - powiedział prezes iFun4all Michał Mielcarek, cytowany w komunikacie.

Umowa zakłada, że Wydawnictwo Techland będzie wyłącznym wydawcą "Serial Cleanera" na terenie naszego kraju we wzbogaconym wydaniu pudełkowym na PC. Oprócz tego gra pojawi się na platformie dystrybucji cyfrowej BoxOff Store. Data premiery pełnej wersji gry nie została jeszcze ujawniona, podano również.

Pod koniec września wersja "Early Access" gry "Serial Cleaner", autorstwa iFun4all, miała premierę w ramach Steam Early Access. Dystrybuowana jest również za pośrednictwem Humble Store.

iFun4all to niezależny producent gier wideo. Firma powstała w 2009 r. jako spółka córka Bloober Team. Od 2014 roku spółka tworzy gry z segmentu mid-core. Specjalizuje się w tworzeniu tytułów wykorzystujących "Real World-Data" - informacje ze świata rzeczywistego, które wpływają na rozgrywkę. Akcje spółki zadebiutowały we wrześniu 2016 roku na rynku NewConnect.

(ISBnews)

dgp0t34
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dgp0t34
dgp0t34