Trwa ładowanie...

"IKEA Po Sąsiedzku". Tego jeszcze w Polsce nie było

Kolejny sklep Ikea ruszy we wrześniu w Lublinie. Jednak, aby podsycić oczekiwania klientów, jak również dać im coś, co pomoże "przetrwać" do otwarcia sklepu, szwedzka sieć otworzyła w samym sercu Lublina "IKEA Po Sąsiedzku".
Share
"IKEA Po Sąsiedzku". Tego jeszcze w Polsce nie było
ddbsg52

Kolejny sklep Ikea ruszy we wrześniu w Lublinie. Aby podsycić oczekiwania klientów, jak również dać im coś, co pomoże "przetrwać" do otwarcia sklepu, szwedzka sieć otworzyła w samym sercu Lublina placówkę "IKEA Po Sąsiedzku".

Można tam spotkać się z przyjaciółmi, zatrzymać na drobną przekąskę i filiżankę kawy czy zwyczajnie odpocząć przy lekturze książki w zielonym zaciszu. Sieć przygotowała tam również kącik zabaw dla najmłodszych.

"IKEA Po Sąsiedzku" to przytulna, domowa przestrzeń, dostępna dla każdego mieszkańca Lublina i okolic. Składa się z kilku pomieszczeń, które pełnią funkcje, m.in. wypoczynkową i kreatywną.

ddbsg52

Program wydarzeń w "IKEA Po Sąsiedzku" zakłada spotkania z gośćmi, pokazy skandynawskich filmów, turnieje gier planszowych, pokazy kulinarne, organizację konkursów, zawodów oraz różnego rodzaju warsztatów.

- To pierwsza i obecnie jedyna tego typu inicjatywa IKEA w Polsce - mówi Monika Kosińska, dyrektor sklepu w Lublinie. - To miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie i po prostu poczuć się dobrze, celebrując małe, codzienne przyjemności, czyli doświadczając tego, co Szwedzi nazywają "mysa" – dodaje. Punkt otwarto w Lublinie przy ul. Krakowskie Przedmieście 55.

Placówka przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie otwarta zostanie we wrześniu. Zainteresowanie pracą jest ogromne. O 200 miejsc stara się przeszło 4 tys. osób. Obecnie firma zrekrutowała połowę załogi, nabór potrwać ma do czerwca.

Przedstawiciele firmy zapewniają, że budowa posuwa się zgodnie z planem. Obecnie prowadzone są prace nad drogami dojazdowymi i wiaduktami, które zaprojektowana, tak aby klienci mieli zapewniony dogodny dojazd, a mieszkańcom sąsiadujących ze sklepem posesji nie doskwierał wzmożony ruch.

Pierwszy sklep Ikea w Warszawie powstał w 1990 roku na Ursynowie, a dwa lata później został przeniesiony do centrum miasta. W kolejnych latach otwarto sklepy w Jankach (1993 roku) i na warszawskim Targówku (2001 roku), które działają do dziś.

Ikea Lublin będzie 11 sklepem sieci w Polsce i pierwszym w Polsce Wschodniej.

ddbsg52

Podziel się opinią

Share
ddbsg52
ddbsg52