Trwa ładowanie...
d3m6qgm
Pokazujemy paragony z Lidla i Biedronki. Tyle zapłaciliśmy za zakupy

Pokazujemy paragony z Lidla i Biedronki. Tyle zapłaciliśmy za zakupy

Sprawdzamy, jak mają się ceny w dyskontach spożywczych. O tytuł najtańszego sklepu od dawna walczy ze sobą Biedronka i Lidl. Ich walka nasiliła się w ostatnich tygodniach, o czym sporo pisaliśmy w WP Finanse. Postanowiliśmy sami sprawdzić, ile w Biedronce i Lidlu zapłacimy za podstawowe produkty. Na naszą listę trafiły jajka, mleko, masło, cukier, jedna kajzerka i parówki. Podczas robienia zakupów wybieraliśmy najtańsze produkty w swoich kategoriach. Nie były przecenione ani w promocji, która wymagałaby od nas kupienia kilku sztuk tego samego artykułu bądź skorzystania z karty lub aplikacji danego sklepu. Każdy z wybranych przez nas produktów posiadał tę samą wagę oraz był tego samego typu. Tyle zapłaciliśmy za nasze zakupy.
d3m6qgm
d3m6qgm