Trwa ładowanie...
d21hv27
d21hv27

Impexmetal S.A. analiza techniczna

Okolice 3,10 – 3,25 PLN już od połowy 2011 roku były dla Impexmet ważnym poziomem. Z początku jako wsparcie, zostało pokonane dopiero w marcu bieżącego roku i przeszło w opór. To zdarzenie techniczne zaskutkowało bardzo dynamiczną przeceną akcji, zatrzymując się dopiero przy 1,82 PLN.
Share
d21hv27

Okolice 3,10 – 3,25 PLN już od połowy 2011 roku były dla Impexmet ważnym poziomem. Z początku jako wsparcie, zostało pokonane dopiero w marcu bieżącego roku i przeszło w opór. To zdarzenie techniczne poskutkowało bardzo dynamiczną przeceną akcji, zatrzymując się dopiero przy 1,82 PLN.

 (fot. ttools.pl)
Źródło: (fot. ttools.pl)

Kolejne zmiany cen narysowały bardzo interesujący układ z punktu widzenia teorii analizy technicznej. Odbicie zakończone szczytem z końca sierpnia jest wyraźnie podzielone na trzy fale z czego fala B jest ewidentnie trójfalowa, a w fali A można wyodrębnić pięć fal. To wręcz książkowy przykład. Wzrosty zostały powstrzymane zarówno poprzez wyżej wymienione długoterminowe opory horyzontalne, jak i długoterminową linię trendu spadkowego. Akcjonariusze czekający na odrobienie strat, mogą zdecydować się upłynnić udziały tuż pod mocnymi oporami. Chętni do zakupów z pewnością znajdą się powyżej 3,20 – 3,25 PLN.

Departament analiz www.ttools.pl.

Zobacz bieżący kurs spółki

d21hv27

Podziel się opinią

Share
d21hv27
d21hv27