Trwa ładowanie...
d2wzgst

Instal-Lublin z Grupy Awbudu wykona instalację wentylacji dla GM w Tychach

Warszawa, 13.07.2016 (ISBnews) - Instal-Lublin z Grupy Awbudu wykona kompleksową instalację wentylacji hali w projekcie "General Motors w Tychach - roboty instalacyjne", poinformowała spółka. Wartość kontraktu wynosi 5,6 mln zł.

Share
d2wzgst

"Kolejny kontrakt realizowany przez Instal-Lublin jest potwierdzeniem naszej wiodącej pozycji i wysokich kompetencji w specjalistycznych pracach instalacyjnych. Z naszych usług korzystają najwięksi generalni wykonawcy doceniając oferowaną przez nas jakość, możliwości technologiczne oraz pełną koordynację projektową" - powiedział prezes Awbudu Michał Wuczyński, cytowany w komunikacie.

W ramach realizacji spółka odpowiedzialna będzie za wykonanie kompleksowej instalacji wentylacji hali oraz przeprowadzenie szkolenia personelu w zakresie prawidłowej obsługi i konserwacji wykonanej instalacji. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Hochtief Polska, podano również.

Awbud to wyspecjalizowana grupa budowlana, prowadząca działalność w 6 obszarach: budownictwa komercyjnego i ogólnego, realizacji obiektów przemysłowych, rewitalizacji obiektów, realizacji w obszarach ekologii i energetyki, prac instalacyjnych, prac żelbetowych. Od marca 2011 roku firma obecna jest na rynku podstawowym GPW.

(ISBnews)

d2wzgst

Podziel się opinią

Share
d2wzgst
d2wzgst