Trwa ładowanie...
d1bqvuf

Ireneusz Miski powołany na wiceprezesa ds. finansów w OT Logistics

Warszawa, 26.08.2016 (ISBnews) - Rada nadzorcza OT Logistics powołała do zarządu Ireneusza Miskiego i powierzyła mu funkcję wiceprezesa zarządu do spraw finansów z dniem 26 sierpnia, podała spółka.

Share
d1bqvuf

"Pan Ireneusz Miski jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, posiada tytuł magistra ekonomii o specjalizacji finanse i bankowość. [...] Ma kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte podczas pracy w firmach audytorskich, doradczych i IT zarówno na rynku polskim oraz za granicą, między innymi w Nowej Zelandii oraz USA. W latach 2001-2007 pracował jako audytor zewnętrzny w KPMG [...]. W 2007 roku pan Ireneusz Miski rozpoczął pracę w Tieto Poland na stanowisku dyrektora finansowego odpowiedzialnego za spółki z grupy w Polsce, Czechach oraz na Białorusi. Był odpowiedzialny za rozwój działalności Tieto w Polsce jako prezes zarządu oraz za nadzór nad operacjami w nowo powstałej linii biznesowej obejmującej rynki w USA oraz Azji" - czytamy w komunikacie.

Grupa OT Logistics świadczy usługi transportowe, spedycyjne i logistyczne w Polsce i Europie Środkowej oraz Zachodniej. Spółka zadebiutowała na głównym rynku GPW w lipcu 2013 r. W 2015 r. miała 752 mln zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)

d1bqvuf

Podziel się opinią

Share
d1bqvuf
d1bqvuf