Trwa ładowanie...
d1px5ds

J.W. Construction ma w ofercie ok. 1 tys. mieszkań, zapowiada kolejne projekty

Warszawa, 20.03.2015 (ISBnews) - J.W. Construction Holding ma obecnie w ofercie blisko 1000 mieszkań i będzie sukcesywnie uruchamiać kolejne projekty, które "wzbogacą ofertę i wypłyną bardzo pozytywnie na wyniki spółki w kolejnych okresach", poinformowała członek rady nadzorczej Małgorzata Szwarc-Sroka.

Share
d1px5ds

"Konsekwentnie realizujemy przyjętą wcześniej strategię nastawioną na realizację projektów deweloperskich, z których jest szybszy zwrot z zainwestowanego wcześniej kapitału, wykorzystując do tego posiadany bank ziemi o wysokim potencjale. Obecnie w ofercie posiadamy blisko 1000 mieszkań" - powiedziała Szwarc-Sroka, cytowana w komunikacie.

Wskazała, że w 2015 roku J.W. Construction będzie sukcesywnie uruchamiać kolejne zaplanowane projekty, które "wzbogacą ofertę i wypłyną bardzo pozytywnie na wyniki spółki w kolejnych okresach".

"Do kluczowych projektów będą należały kolejne etapy Bliskiej Woli przy ulicy Kasprzaka w Warszawie, Zielona Dolina na Białołęce oraz kolejne inwestycje w Łodzi, Katowicach i Gdyni. Na dobrą kondycję rynku będą miały wpływ m.in. utrzymująca się tendencja niskich stóp procentowych, wciąż lepsza koniunktura na rynku mieszkaniowym, zmiany w rządowym programie MDM oraz stabilne ceny materiałów i usług budowlanych" - dodała członek RN spółki.

d1px5ds

Według komunikatu, spółka prowadziła w ub.r. intensywne prace nad przygotowaniem do uruchomienia kolejnych inwestycji: w Warszawie i okolicach o powierzchni użytkowej prawie 190 tys. m2 oraz poza Warszawą o powierzchni użytkowej ponad 66 tys. m2.

J.W. Construction Holding to polski deweloper mieszkaniowy, notowany od 2007 r. na warszawskiej giełdzie. Oprócz realizowania projektów deweloperskich, firma zajmuje się także działalnością budowlaną jako generalny wykonawca większości inwestycji.

(ISBnews)

d1px5ds

Podziel się opinią

Share
d1px5ds
d1px5ds