Trwa ładowanie...
d2hj1jq

J.W. Construction rozpoczął sprzedaż 416 lokali w aparthotelu Wola Invest

Warszawa, 07.10.2015 (ISBnews) - J.W. Construction Holding rozpoczął sprzedaż 416 lokali w aparthotelu Wola Invest na terenie inwestycji Bliska Wola, podała spółka. Zakończenie realizacji aparthotelu planowane jest na IV kw. 2017 r.

Share
d2hj1jq

Apartamenty Wola Invest zlokalizowane będą przy ul. Kasprzaka w Warszawie. Ich budowa rozpoczęła się we wrześniu br.

W aparthotelu znajdzie się 416 1-, 2- i 3-pokojowych mieszkań o metrażu od 20 do 65 m2. Ceny apartamentów zaczynają się od 6,5 tys. zł netto za mkw. Dodatkowo za kompleksowe wyposażenie lokalu należy doliczyć 1,6 tys. zł netto za mkw., podano w komunikacie.
J.W. Construction Holding jest zarówno inwestorem, jak i operatorem aparthotelu. Spółka gwarantuje właścicielom mieszkań 5% rentowności w skali roku.

"Wola Invest to pewna i bezpieczna inwestycja w nieruchomość. Posiadając jeden z apartamentów, można korzystać z niego podczas urlopu czy podróży biznesowej, a w pozostałym okresie oddać w ręce profesjonalnego operatora hotelowego, który zajmie się generowaniem zysków. Inwestorom gwarantujemy stopę zwrotu 50% w skali 10 lat, podział zysku przewyższający gwarantowaną stopę zwrotu, tj. 50% na 50% oraz objęcie przez operatora takich kosztów, jak podatki od nieruchomości oraz użytkowania wieczystego, ubezpieczenie, a także czynsz" - powiedziała Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor biura marketingu i sprzedaży J.W. Construction Holding, cytowana w komunikacie.

J.W. Construction Holding to polski deweloper mieszkaniowy, notowany od 2007 r. na warszawskiej giełdzie. Oprócz realizowania projektów deweloperskich, firma zajmuje się także działalnością budowlaną jako generalny wykonawca większości inwestycji.

(ISBnews)

d2hj1jq

Podziel się opinią

Share
d2hj1jq
d2hj1jq