Trwa ładowanie...
d1cllw8

J.W. Construction zakończy I etap Nowego Tysiąclecia w Katowicach do końca roku

Warszawa, 15.09.2015 (ISBnews) - Finalizacja I etapu inwestycji Nowe Tysiąclecie w Katowicach nastąpi z końcem bieżącego roku. Rozpoczęta w lutym br. budowa II etapu osiągnęła stan zerowy, podało J.W. Construction.

Share
d1cllw8

W ramach budowy drugiego etapu inwestycji Nowe Tysiąclecie powstanie jeden 17-kondygnacyjny budynek na 122 mieszkania. Zakończenie prac planowane jest na IV kwartał 2016 r., podano w komunikacie.

"To inwestycja, która zapewnia szeroki wybór mieszkań w konkurencyjnych cenach, rozpoczynających się już od 4700 zł za m2. Wiele z nich objętych jest rządowym programem 'Mieszkanie dla Młodych', w ramach którego klient otrzymać może nawet do 82 tys. zł dopłaty" - powiedziała członek zarządu spółki Małgorzata Ostrowska, cytowana w komunikacie.

Osiedle Nowe Tysiąclecie docelowo składać się będzie z pięciu budynków mieszkalno-użytkowych o łącznej liczbie 573 mieszkań. Osiedle powstaje w centrum środku i sąsiaduje z Parkiem Śląskim.

J.W. Construction Holding to polski deweloper mieszkaniowy, notowany od 2007 r. na warszawskiej giełdzie. Oprócz realizowania projektów deweloperskich, firma zajmuje się także działalnością budowlaną jako generalny wykonawca większości inwestycji.

(ISBnews)

d1cllw8

Podziel się opinią

Share
d1cllw8
d1cllw8