Trwa ładowanie...
kury

Jajka po 20 zł za sztukę? Znoszą je kury karmione według faz księżyca

Jeden ze sprzedawców jajek przy Hali Mirowskiej sprzedaje jaja od kur, które karmione są w odpowiednich fazach księżyca i słuchają muzyki.

Share
Jajka po 20 zł za sztukę? Znoszą je kury karmione według faz księżyca
Źródło: Eastnews
d5p3p8b

Portal innpoland informuje o jednym ze sprzedawców jajek przy Hali Mirowskiej, który przyjął nietypową strategię sprzedaży. Oferowane jaja wycenia nieco wyżej niż jego konkurencja - za jajko o smaku dyni zapłacimy 2,80. Jajka Grotek S kosztują 5 zł za sztukę, a jajka Aurum z płatkiem złota spożywczego - 20 zł za sztukę.
Producent stosuje także inną strategię marketingową niż jego konkurenci. Firmie udało się uzyskać pięć patentów dotyczących produkcji jaj, a w rozmowie z cytowanym portalem właściciel firmy chwali się, że stworzył pierwszą na świecie markę jajek. Twierdzi, że nikt do tej pory nie wypromował takiego brandu.

W biznesie dba także o oprawę - jajka pakuje dodatkowo w złotko, a stragan kosztował go 100 tys. zł (marmur do stoiska był ściągany specjalnie z Włoch). Także kury - zgodnie z zapewnieniami - karmione są według faz księżyca i słuchają odpowiedniej muzyki.

d5p3p8b

Podziel się opinią

Share
d5p3p8b
d5p3p8b