Trwa ładowanie...
d2sk919
16-02-2017 10:05

Jarosław Mastalerz zamierza zrezygnować z funkcji wiceprezesa mBanku

Warszawa, 16.02.2017 (ISBnews) - Jarosław Mastalerz, wiceprezes zarządu mBanku ds. operacji i informatyki  poinformował bank, że w niedalekiej przyszłości zamierza złożyć rezygnację z pełnionych w banku funkcji, podała instytucja.

d2sk919

"Powodem rezygnacji pana Mastalerza jest zamiar osobistego zaangażowania się w rozwijanie i komercjalizowanie nowoczesnych technologii w sektorze finansów, w ramach projektu realizowanego we współpracy z bankiem" - czytamy w komunikacie.

Jarosław Mastalerz w lipcu 2006 roku został powołany na stanowisko prezesa BRE Ubezpieczenia Sp. z o.o., następnie również na prezesa BRE Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. W sierpniu 2007 roku rada nadzorcza powołała Jarosława Mastalerza na stanowisko członka zarządu BRE Banku SA ds. bankowości detalicznej powierzając mu koordynację wszystkich działań biznesowych i komunikacyjnych mBanku w Polsce, Czechach i Słowacji, MultiBanku, Private Banking oraz utworzonej podczas jego kadencji spółki Aspiro S.A. Od kwietnia 2012 r. Jarosław Mastalerz pełni funkcję członka zarządu ds. operacji i informatyki i jest odpowiedzialny za obszar technologii oraz logistyki w mBanku.

mBank (dawniej BRE Bank) należy do czołówki uniwersalnych banków komercyjnych w Polsce. Strategicznym akcjonariuszem mBanku jest niemiecki Commerzbank. Bank jest notowany na GPW w 1992 roku.

(ISBnews)

d2sk919
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2sk919