Trwa ładowanie...
d4aujlu

Jedyny sklep Karaca w Polsce. Turecka marka wybrała Wrocław

Turecka firma oferująca wyposażenie i dodatki do domu, a w szczególności do kuchni, otworzyła pierwszy i jedyny sklep w Europie Centralnej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

We wzornictwie można znaleźć nawiązania do tureckiego stylu i wschodniego klimatu
We wzornictwie można znaleźć nawiązania do tureckiego stylu i wschodniego klimatu (Mat pras., Fot: Karaca/Mat. Pras)
d4aujlu

Funkcjonująca od 45 lat firma ze Stambułu otworzyła pierwszy i jedyny salon w Polsce. To też pierwszy sklep całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Karaka wybrała za siedzibę stolicę Dolnego Śląska. Sklep zlokalizowany został w nowej galerii handlowej Wroclavia.

W ofercie ma przede wszystkim wyposażenie i dodatki dla domu, głównie do kuchni, ale także do łazienki, sypialni, czy też pokoi dziennych.

*Czytaj też: *Tesco zamyka kolejne sklepy w Polsce

We wzornictwie można znaleźć nawiązania do tureckiego stylu i wschodniego klimatu. Jak zauważa portal propertydesign.pl, wśród wyjątkowych produktów marki Karaca, w Polsce dostępna jest m.in. kolekcja "Fine Pearl”. To pierwsza i jedyna na świecie zastawa stołowa wykonana z prawdziwych pereł. Składa się ona z 86 elementów, które umożliwiają wybór między różnymi stylami.

d4aujlu

Firma ma 300 sklepów własnych i 2000 punktów sprzedaży w Turcji i na Bliskim Wschodzie, a także kilkadziesiąt salonów w 20 innych krajach.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4aujlu

Podziel się opinią

Share
d4aujlu
d4aujlu