Trwa ładowanie...
d18p6uh
26-01-2017 16:27

JHM Development kupił działkę w Bydgoszczy za 6,77 mln zł pod ok. 300 mieszkań

Warszawa, 26.01.2017 (ISBnews) - JHM Development sfinalizował zakup działki o łącznej powierzchni 0,7958 ha zlokalizowanej w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej  i Żabiej, podał spółka. Powstanie tam kompleks mieszkaniowy liczący ok. 300 mieszkań. Wartość umowy wynosi 6 765 000 zł brutto.

d18p6uh
d18p6uh

"Lokalizację działki oceniamy jako bardzo atrakcyjną. Bliskość szkół, uczelni wyższych, biurowców, punktów usługowych oraz sklepów to największe atuty tej inwestycji. Dodatkowo działka położona jest blisko głównych węzłów komunikacyjnych. Po dokładnej analizie bydgoskiego rynku nieruchomości jesteśmy przekonani, że będzie to jeden z naszych najlepszych projektów. Oceniamy, że aglomeracja bydgoska licząca ok. 600 tys. ludności, to ogromny potencjał. Tak szybko rozwijające się miasto potrzebuje nowoczesnych obiektów mieszkalnych" - powiedziała prezes spółki Regina Biskupska, cytowana w komunikacie.

Planowana inwestycja będzie odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na nowe mieszkania w Bydgoszczy. Prace projektowe już trwają. Spółka szacuje, że budowa ruszy w przyszłym roku i potrwa nie dłużej niż dwa lata.

"Inwestycja w Bydgoszczy będzie już kolejnym projektem w dużej aglomeracji miejskiej. Pierwszego tak dużego przedsięwzięcia spółka podjęła się w Katowicach, gdzie obecnie finalizuje budowę osiedla Twoja Dolina mieszczącego się przy Dolinie Trzech Stawów.
Doświadczenie zdobyte na rynku katowickim z całą pewnością będzie pomocne w wejściu na rynek kolejnej dużej aglomeracji miejskiej" - dodała Biskupska.

Deweloper działa w województwach: łódzkim, mazowieckim, pomorskim, śląskim i wielkopolskim. Zgodnie z nowo przyjętą strategią spółki, deweloper będzie rozszerzał swoją działalność o inwestycje w kolejnych większych miastach. Obecnie poszukuje działek m. in. w Trójmieście i Warszawie, podano także.

JHM Development to firma deweloperska z grupy Mirbudu. Realizuje inwestycje na terenie województwa mazowieckiego, jest operatorem Centrum Hal Targowych Marywilska 44. Jest notowana na rynku głównym warszawskiej giełdy od 2011 r.
(ISBnews)

d18p6uh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18p6uh