Trwa ładowanie...
d2lztz5

JW Construction rozpoczyna sprzedaż 55 apartamentów na osiedlu Kamerata w Gdyni

Warszawa, 05.09.2016 (ISBnews) - J.W. Construction Holding rozpoczyna sprzedaż 55 apartamentów w ramach inwestycji osiedle Kamerata w  Gdyni, poinformowała spółka. Budowa osiedla rozpoczęła się w lipcu br. i zakończy w I kw. 2018 r.

Share
d2lztz5

"To już trzecia gdyńska inwestycja realizowana przez spółkę w ostatnim czasie. Dostrzegając duże zapotrzebowanie na nadmorskie mieszkania i popularność, jaką cieszą się należące do J.W. Construction osiedla Rezydencja Redłowo i Bernadowo Park, zdecydowaliśmy o wprowadzeniu kolejnego projektu mieszkaniowego do oferty. Głównymi walorami apartamentów Osiedla Kamerata są atrakcyjna lokalizacja, niska, kameralna zabudowa oraz dostępność różnorodnych powierzchni mieszkań w dobrej cenie, rozpoczynającej się już od 6 500 brutto za m1"- powiedziała członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży Małgorzata Ostrowska, cytowana w komunikacie.

Osiedle Kamerata to 9 budynków, a w każdym z nich zaprojektowano maksymalnie 6 apartamentów o powierzchni 35-122 m2. W ramach inwestycji powstanie obiekt na 55 lokali.
J.W. Construction Holding to polski deweloper mieszkaniowy, notowany od 2007 r. na warszawskiej giełdzie. Oprócz realizowania projektów deweloperskich, firma zajmuje się także działalnością budowlaną jako generalny wykonawca większości inwestycji. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r.

(ISBnews)

d2lztz5

Podziel się opinią

Share
d2lztz5
d2lztz5