Trwa ładowanie...
d40fu5d
d40fu5d

K2 Internet jest wybiera obecnie doradcę do pozyskiwania partnerów branżowych

Warszawa, 01.02.2016 (ISBnews) - Grupa K2 Internet prowadzi proces wyboru doradcy, który będzie wspierał w ocenie i wyborze potencjalnych partnerów do dalszego rozwijania biznesów K2 w Polsce i być może za granicą, poinformował ISBnews prezes K2 Internet Tomasz Tomczyk.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d40fu5d

"Przejęcie Outbox przez PwC to już kolejna tego typu transakcja, kiedy duży gracz konsultingowy podejmuje decyzję o rozbudowaniu kompetencji w segmencie technologicznym. Takie ruchy na rynku mnie nie zaskakują, ponieważ jest to obszar, w którym albo ma się już wypracowaną silną pozycję, jak Grupa K2, albo rośnie się skokowo przez akwizycję. Podobnych akwizycji dokonała niedawno inna firma konsultingowa Deloitte, przejmując w Polsce spółkę Stratosfera oraz DigitalOne, dzięki czemu powstał Deloitte Digital. Dla mnie jest to sygnał, że jest bardzo duże zapotrzebowanie na tego typu wiedzę i usługi i, co więcej, będzie ono dalej rosło" - powiedział ISBnews Tomczyk.

Stwierdził, że grupa K2 dysponuje mocnymi referencjami i sporym doświadczeniem w zakresie realizacji projektów wsparcia sprzedaży i obsługi klienta, planowania i zakupu mediów, czy produkcji oprogramowania. Dysponuje również platformą infrastruktury chmurowej Oktawave.

"Dzięki takiemu zestawowi usług i produktów możemy obsłużyć klientów kompleksowo, biorąc odpowiedzialność za każdy element projektu i dostarczając wymierne efekty. Wspomniane powyżej akwizycje i konsolidacja rynku w Polsce skłoniły nas również do przeglądu dostępnych opcji strategicznych dla wszystkich naszych podmiotów. Aktualnie prowadzimy proces wyboru doradcy, który będzie nas wspierał w ocenie i wyborze potencjalnych partnerów do dalszego rozwijania biznesów K2 w Polsce i być może za granicą" - podsumował prezes K2 Internet.

Grupa K2 Internet działa w obszarach marketingu, sprzedaży i obsługi klienta. Spółka jest notowana na GPW od 2008 roku.

Sebastian Gawłowski

(ISBnews)

d40fu5d

Podziel się opinią

Share
d40fu5d
d40fu5d