Trwa ładowanie...
dfr0x3p

Kancelaria Prawna Inkaso-WEC ma umowę o windykacji ze spółką transportową

Warszawa, 22.06.2015 (ISBnews) - Kancelaria Prawna Inkaso-WEC zawarła umowę o windykacji należności ze spółką z branży transportowej, podała firma. Wartość należności objętych umową to ok. 0,53 mln zł.

Share
dfr0x3p

Wynagrodzenie spółki obejmować będzie prowizję windykacyjną od wartości ściągniętych należności (tzw. success fee) oraz wynagrodzenie dodatkowe za obsługę prawną.

"Zawarcie przedmiotowej umowy stanowi ważny krok w kierunku realizacji celu strategicznego firmy, jakim jest osiągnięcie czołowej pozycji na polskim rynku obsługi i zarządzania wierzytelnościami dla spółek z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) z segmentu B2B (business-to-business). Szacujemy, że wynagrodzenie z tytułu zawartej umowy będzie miało znaczący wpływ na przyszłe wyniki finansowe spółki i może przekroczyć 5% wartości przychodów ze sprzedaży za ostatnie 4 kwartały" - powiedział prezes Kancelarii Prawnej Inkaso-WEC Remigiusz Brzeziński, cytowany w komunikacie.

"Jako kolejny etap w rozwoju spółki zakładamy rozbudowę sieci sprzedaży, wzrost dynamiki pozyskiwania zleceń w zakresie obsługi windykacyjnej z całej Polski, w tym większej ilości klientów korporacyjnych oraz rozwój oferty usług mikrofaktoringowych dla małych i średnich przedsiębiorstw" - dodał prezes.

dfr0x3p

Kancelaria Prawna Inkaso-WEC od 20 lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze wierzytelności dla spółek z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) z segmentu B2B, począwszy od weryfikacji kontrahenta i monitoringu płatności, po windykację na każdym etapie postępowania i zarządzaniu wierzytelnościami. Spółka jest podmiotem dominującym w grupie kapitałowej WEC, w której skład wchodzą: E-wierzyciel.pl (operator internetowej giełdy wierzytelności); SME Solutions (pośrednik na rynku usług finansowych i prawnych, tj. faktoring, leasing, pożyczki, kredyty, usługi windykacyjne itd) oraz Kancelaria Prawna WEC Sroczyński i Wspólnicy (podmiot prowadzący obsługę prawną zleceń windykacyjnych).

(ISBnews)

dfr0x3p

Podziel się opinią

Share
dfr0x3p
dfr0x3p