Trwa ładowanie...

Kawa, herbata, bezpłatny przejazd - dla wolontariuszy wszystko. Tak firmy wspierają WOŚP

Kawiarnie, pizzerie i kina doceniają pracę wolontariuszy i zapraszają ich na bezpłatne posiłki i napoje. Tym samym ich właściciele pokazali, że sposobów włączenia się w działania WOŚP jest naprawdę wiele i chcących pomagać ogranicza wyłącznie ich własna wyobraźnia.

Kawa, herbata, bezpłatny przejazd - dla wolontariuszy wszystko. Tak firmy wspierają WOŚPŹródło: PAP, fot: Jakub Kaczmarczyk
d45k2fd
d45k2fd

Wprawdzie rzadko w dniu Finału jest tak wysoka (jak na styczeń) temperatura, ale dłuższe chodzenie po dworze może i tak spowodować wyziębienie. Jeśli jesteś wolontariuszem WOŚP lub twoje dziecko kwestuje, to warto zapoznać się z listą lokali w całej Polsce, które oferują bezpłatny posiłek lub napoje dla wolontariuszy. Pełny spis znajduje się na stronie WOŚP i podzielony został na poszczególne województwa.

Do udziału w Orkiestrze zgłosiły się zarówno małe kawiarnie i bary, jak i sieciówki. Przykładowo, we wszystkich kawiarniach Costa Coffee wolontariusz mogą wypić jedną z trzech rodzajów kawy, zaś Burger King zaprasza ich na darmowe burgery. "W restauracjach Burger King na terenie całej Polski, Wolontariusze będą mogli zjeść ciepłego i pachnącego Whopper Junior, rozgrzać się i odpocząć" – czytamy na stronie internetowej.

W miastach, gdzie A. Blikle posiada cukiernie (Warszawa, Poznań, Wrocław, Łódź, Gdańsk), na wolontariuszy będzie czekał słodki poczęstunek (kawa, herbata, pączek). Na herbatę mogą oni pójść również do Pizza Dominium albo kawiarni działających przy Multikinie. To tylko przykładowe propozycje, bo lista lokali jest naprawdę bardzo długa.

d45k2fd

Wolontariusze mogą też skorzystać z bezpłatnego transportu oferowanego przez MPK w Łodzi, Koleje Dolnośląskie, Koleje Mazowieckie, SKM w Trójmieście.

Obejrzyj: Pracownicze Plany Kapitałowe. Rozmowa z ekspertem

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d45k2fd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45k2fd