Trwa ładowanie...
dcgv7s7

Kawa, herbata, bezpłatny przejazd - dla wolontariuszy wszystko. Tak firmy wspierają WOŚP

Kawiarnie, pizzerie i kina doceniają pracę wolontariuszy i zapraszają ich na bezpłatne posiłki i napoje. Tym samym ich właściciele pokazali, że sposobów włączenia się w działania WOŚP jest naprawdę wiele i chcących pomagać ogranicza wyłącznie ich własna wyobraźnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Setki lokali zapraszają wolontariuszy na bezpłatne posiłki i napoje
Setki lokali zapraszają wolontariuszy na bezpłatne posiłki i napoje (PAP, Fot: Jakub Kaczmarczyk)
dcgv7s7

Wprawdzie rzadko w dniu Finału jest tak wysoka (jak na styczeń) temperatura, ale dłuższe chodzenie po dworze może i tak spowodować wyziębienie. Jeśli jesteś wolontariuszem WOŚP lub twoje dziecko kwestuje, to warto zapoznać się z listą lokali w całej Polsce, które oferują bezpłatny posiłek lub napoje dla wolontariuszy. Pełny spis znajduje się na stronie WOŚP i podzielony został na poszczególne województwa.

Do udziału w Orkiestrze zgłosiły się zarówno małe kawiarnie i bary, jak i sieciówki. Przykładowo, we wszystkich kawiarniach Costa Coffee wolontariusz mogą wypić jedną z trzech rodzajów kawy, zaś Burger King zaprasza ich na darmowe burgery. "W restauracjach Burger King na terenie całej Polski, Wolontariusze będą mogli zjeść ciepłego i pachnącego Whopper Junior, rozgrzać się i odpocząć" – czytamy na stronie internetowej.

Czytaj też: 28. Finał WOŚP. Justyna Kowalczyk kwestowała na Kasprowym. Uzbierała dużą sumę

dcgv7s7

W miastach, gdzie A. Blikle posiada cukiernie (Warszawa, Poznań, Wrocław, Łódź, Gdańsk), na wolontariuszy będzie czekał słodki poczęstunek (kawa, herbata, pączek). Na herbatę mogą oni pójść również do Pizza Dominium albo kawiarni działających przy Multikinie. To tylko przykładowe propozycje, bo lista lokali jest naprawdę bardzo długa.

Wolontariusze mogą też skorzystać z bezpłatnego transportu oferowanego przez MPK w Łodzi, Koleje Dolnośląskie, Koleje Mazowieckie, SKM w Trójmieście.

Obejrzyj: Pracownicze Plany Kapitałowe. Rozmowa z ekspertem

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dcgv7s7

Podziel się opinią

Share
dcgv7s7
dcgv7s7