Trwa ładowanie...
d2dm0nu

KI Chemistry wydłuża zapisy na Ciech do 30 maja

25.04. Warszawa (PAP) - KI Chemistry, spółka zależna Kulczyk Investments, wydłużyła termin zapisów na akcje Ciech w wezwaniu do 30 maja - poinformował pośredniczący w wezwaniu DM...

d2dm0nu
d2dm0nu

25.04. Warszawa (PAP) - KI Chemistry, spółka zależna Kulczyk Investments *Kulczyk Investments (Zobacz portfel Kulczyk Investments»), wydłużyła termin zapisów na akcje *CiechCiech (Zobacz notowania spółki ») w wezwaniu do 30 maja - poinformował pośredniczący w wezwaniu DM BZ WBK.

Jak podano w raporcie, okres przyjmowania zapisów wydłużono "na skutek nieziszczenia się warunków prawnych określonych w wezwaniu".

Pierwotnie termin zapisów upływał w piątek, 25 kwietnia.

Wzywający poinformował, że do tego terminu nie została wydana i doręczona zgoda na transakcję prezesa UOKiK na koncentrację oraz zgoda Ukraińskiego Urzędu Antymonopolowego.

"Oczekuje się, że wskazane powyżej warunki zostaną spełnione do dnia 30 maja 2014 r., który to termin może zostać przedłużony jednokrotnie lub wielokrotnie, aż do dnia 23 lipca 2014 roku, o ile powyższe warunki nie zostaną spełnione w przewidywanym terminie" - podano. (PAP)

morb/ osz/

d2dm0nu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dm0nu