Trwa ładowanie...
d4c39r3

Kilometry oszczędności dla Twojej firmy

Podjeżdżasz na stację paliw, tankujesz i podajesz kasjerowi kartę rabatową BIZNESTANK. Za zakup płacisz mniej, niż cena z pylonu. Z kartą BIZNESTANK zyskujesz kilometry oszczędności i wygodne rozliczenia.

Share
d4c39r3

Podjeżdżasz na stację paliw, tankujesz i podajesz kasjerowi kartę rabatową BIZNESTANK. Za zakup płacisz mniej, niż cena z pylonu. Z kartą BIZNESTANK zyskujesz kilometry oszczędności i wygodne rozliczenia.

BIZNESTANK to nowa oferta PKN ORLEN stworzona specjalnie dla małych i średnich przedsiębiorstw, oparta na wykorzystaniu karty mikroprocesorowej.
Niewielki chip na karcie nie tylko chroni dane o firmie i służbowych autach, ale przede wszystkim skraca obsługę i fakturowanie na stacjach paliw.

d4c39r3

Karta BIZNESTANK umożliwia automatyczne naliczanie rabatów na prawie 1300 stacjach ORLEN i BLISKA w całej Polsce. Pozwala oszczędzać zarówno na zakupach paliw, jak i czasie, gdyż ogranicza formalności przy wystawianiu faktur.

Umowę rabatową można zawrzeć od ręki, bezpośrednio na wybranej stacji płockiego koncernu, oznaczonej BIZNESTANK. Wystarczy tylko przedstawić kopie dokumentów potwierdzających prowadzenie działalności gospodarczej i wypełnić na miejscu odpowiedni formularz. We wszystkim pomogą pracownicy stacji, a rabat gotówkowy na paliwo będzie naliczony od razu przy pierwszym tankowaniu z kartą BIZNESTANK.

Przyjazne każdemu przedsiębiorcy jest także fakturowanie w ramach nowej oferty ORLENu.
Dane firmy znajdują się w pamięci mikroprocesora karty, więc nie trzeba ich za każdym razem podawać przy kasie. Cykl fakturowania każdy może dowolnie dopasować do potrzeb swojej firmy. Przedsiębiorca sam decyduje, czy odbiera faktury zbiorcze, czy jednostkowe - od razu po każdym tankowaniu. Faktury za zakupy z kartą BIZNESTANK wystawiane są zazwyczaj raz lub dwa razy w miesiącu, raz w tygodniu lub po każdej dokonanej transakcji. Zawsze można otrzymać fakturę zbiorczą z dowolnego okresu rozliczeniowego, co znacznie ułatwia zarządzanie firmą i zapewnia pełną kontrolę wydatków na pojazdy służbowe. Faktury zbiorcze wydawane są tylko na tych stacjach, na których podpisano umowę BIZNESTANK.

d4c39r3

Karta paliwowa BIZNESTANK to również gwarancja sprawdzonej jakości paliwa, dostarczanego bezpośrednio od największego polskiego producenta.
Nie trzeba więc codziennie wyruszać w podróż służbową, chowając w kieszeni karteczki z firmowym NIP-em i śledzić po drodze ceny paliw. Nowa karta rabatowa ORLENu pamięta o wszystkim.
Wystarczy tylko przyjechać na jedną ze stacji paliw ORLEN i BLISKA oznakowanych BIZNESTANK.

Więcej informacji o kartach BIZNESTANK:

*Infolinia: 0801 235 682 - z tel. stacjonarnych 0501 235 682 - z tel. komórkowych *

d4c39r3

Podziel się opinią

Share
d4c39r3
d4c39r3