Trwa ładowanie...

Klasyki za grosze. Wojsko pozbywa się aut

Wojsko chce pozbyć się starych pojazdów ze swojej floty - to oznacza gratkę dla łowców okazji. Oddział Regionalny Agencji Mienia Wojskowego w Lublinie przeprowadza przetarg, w którym nabyć można wyjątkowo tanie samochody używane. Wśród nich są np. tarpany.

Klasyki za grosze. Wojsko pozbywa się autŹródło: Agencja Mienia Wojskowego, fot: AMW
d33i0gj
d33i0gj

Za 500 zł można stać się właścicielem opla astry z silnikiem 1,4 z 1997 roku. Młodszy egzemplarz z 2004 roku z jednostką 1,6 wyceniono na 1000 zł. Wojsko chce sprzedać również fiata punto 1,2 z 2000 roku. Jego cena minimalna to 1800 zł. Średnia dla takiego auta na rynku wtórnym jest dwa razy wyższa.

Agencja Mienia Wojskowego
Źródło: Agencja Mienia Wojskowego, fot: AMW

Zainteresowani polską motoryzacją powinni zwrócić uwagę na poloneza (w wersji sanitarnej), którego można nabyć za 1500 zł. Jeszcze ciekawszą opcją jest Tarpan. W zależności od egzemplarza, ceny takiego auta wynoszą około 3 tys. zł. W ofercie znajduje się zarówno wersja osoba (z silnikiem Iveco), jak i sanitarna. W tej samej cenie oferowana jest nysa.

Agencja Mienia Wojskowego
Źródło: Agencja Mienia Wojskowego, fot: AMW

Nie zabrakło również ciężarówek – na liście pojawił się Star 200, Star 660 z salą przedoperacyjną, jak i Star 266 z warsztatem łączności Ł-2.

Agencja Mienia Wojskowego
Źródło: Agencja Mienia Wojskowego, fot: AMW

Oferta obejmuje łącznie 56 pozycji o wartości przekraczającej 224 tys. zł. Przetarg ma charakter pisemny. Zysk ze sprzedaży trafi do Funduszu Modernizacji Sił Zbrojnych.

d33i0gj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33i0gj