Trwa ładowanie...
dwepd9q
dwepd9q

KNF: Banki zainteresowane przejęciem Twojej SKOK mogą zgłaszać się do 28 III

Warszawa, 14.03.2017 (ISBnews) - Banki, które są zainteresowane udziałem w procesie restrukturyzacji Twojej Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej mogą zgłaszać oferty do Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) do 28 marca 2017 r. włącznie, podał KNF. 
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dwepd9q

Komisja podała, że jednogłośnie podjęła decyzję o umorzeniu postępowania w przedmiocie przejęcia Twojej Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo - Kredytowej przez inną spółdzielczą kasę oszczędnościowo - kredytową, prowadzonego ze względu na wystąpienie przesłanki określonej w art. 74c ust. 3 ustawy o skok. KNF wszczął postępowanie administracyjne w celu zbadania możliwości przejęcia Twojej SKOK przez bank.

"W związku z tym, kierując się potrzebą zapewnienia otwartości i konkurencyjności udziału w procesie restrukturyzacji Twojej SKOK, KNF w terminie 14 dni oczekuje na zgłoszenia banków krajowych zainteresowanych udziałem w procesie restrukturyzacji Twojej SKOK. Banki mogą zgłaszać zainteresowanie do KNF do dnia 28 marca 2017 r. włącznie" - czytamy w komunikacie.

Aby uzyskać informacje o sytuacji Twojej SKOK, zainteresowane banki mogą zwracać się bezpośrednio do zarządcy komisarycznego tej Kasy, podano także.

(ISBnews)

dwepd9q

Podziel się opinią

Share
dwepd9q
dwepd9q