Trwa ładowanie...
d272dlz
11-01-2017 14:06

KNF zatwierdziła prospekt Unimot w związku z ofertą i przeniesieniem na GPW

Warszawa, 11.01.2017 (ISBnews) - Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt emisyjny Unimot, sporządzony w związku z planowaną ofertą publiczną akcji oraz zamiarem ubiegania się o dopuszczenie i wprowadzenie do obrotu akcji na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW), podała spółka.

d272dlz
d272dlz

"Planowana oferta będzie obejmować emisję nowych akcji spółki serii J. Celem Unimot S.A. jest przeniesienie akcji spółki notowanych na rynku NewConnect i wprowadzenie ich wraz z akcjami nowej emisji do obrotu na rynku regulowanym GPW. Szczegóły oferty zostaną zaprezentowane po opublikowaniu prospektu emisyjnego" - czytamy w komunikacie.

Funkcję oferującego pełni Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska. Doradcą prawnym spółki w związku z ofertą jest Kancelaria CSW Więckowska i Partnerzy, podano również.

Unimot specjalizuje się w obrocie gazem płynnym (LPG), gazem ziemnym (w tym LNG), biopaliwami oraz olejem napędowym. Zaopatruje w paliwa gazowe i ciekłe sektory: usług, rolnictwa, przemysłu oraz odbiorców indywidualnych i hurtowych. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od 2012 r.

(ISBnews)

d272dlz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d272dlz