Trwa ładowanie...
d4afy3i

Kolejny ciężki weekend dla klientów banków. Utrudnienia zapowiada aż siedem instytucji

Po raz kolejny w tym roku klienci kilku dużych banków muszą się przygotować na weekendowe kłopoty. Tym razem jednak prace serwisowe nie ograniczą się do godzin nocnych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To już kolejny weekend z kłopotami w bankach. Tym razem trzeba się spodziewać problemów również za dnia
To już kolejny weekend z kłopotami w bankach. Tym razem trzeba się spodziewać problemów również za dnia (iStock.com, Fot: flyfloor/iStockphoto)
d4afy3i

Na spore problemy muszą się nastawić klienci sześciu banków oraz usługi T-Mobile Bankowe. Część firm stara się ograniczyć prace do godzin nocnych, ale klienci niektórych banków również za dnia mogą mieć ograniczony dostęp do usług. Na przykład Bank Pocztowy zapowiada, że od godziny 20:35 w sobotę do niedzieli do godziny 18 cała bankowość internetowa będzie niedostępna. W bardzo ograniczony sposób będzie działać również infolinia tego banku.

Klienci banku PKO także powinni spodziewać się problemów. Jak informuje bank, od północy w niedzielę aż do godz. 13 nie będzie można korzystać z serwisu iPKO i iPKO biznes. Nie będą działać również płatności w ramach usługi "Płacę z iPKO". Od 0:05 do 3:00 niemożliwe będzie korzystanie z aplikacji IKO w tym banku. Jeśli chodzi natomiast o Deutsche Bank, to problemy z systemami db easyNET i db powerNET mogą się pojawić w sobotę oraz w niedzielę. Mogą być i problemy z szybkimi płatnościami, a czasem też ze zwykłymi płatnościami kartą.

Ekspert o pogarszającej się sytuacji Idea Banku i Getina. "Mają trochę pecha". Zobacz wideo:

Reszta banków planuje przeprowadzić prace techniczne w weekendowe noce. I tak ING Bank Śląski zapowiada przerwę techniczną w nocy z niedzieli na poniedziałek - od północy do godz. 3:00. Będą problemy z bankomatami, wpłatomatami, jak i z bankowością internetową. Od 1:00 do 4:00 w niedzielną noc kłopoty mogą czekać na klientów Banku Millenium. Nie wypłacą w tym czasie pieniędzy z bankomatu, nie zapłacą kartą i mogą mieć kłopoty z zalogowaniem się na konto w mobilnej aplikacji.

d4afy3i

Euro Bank szykuje prace modernizacyjne w noc z piątku na sobotę. Od 23:35 do 4:30 nie działać ma serwis internetowy i aplikacja mobilna. Jeśli chodzi o T-Mobile Usługi Bankowe, to mają się pojawić problemy z wirtualnym oddziałem. Firma sugeruje zamiast tego kontakt przez infolinię.

Czytaj też: 400 mln zł straty Idea Banku. Ma plan naprawy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4afy3i

Podziel się opinią

Share
d4afy3i
d4afy3i