Trwa ładowanie...
d13u5a9

Kolporter planuje debiut na giełdzie we wrześniu 2011 r.

16.11. Warszawa (PAP) - Grupa Kolporter planuje debiut na warszawskiej giełdzie we wrześniu 2011 roku - poinformował Kolporter w komunikacie prasowym. Na razie grupa kapitałowa...

d13u5a9
d13u5a9

16.11. Warszawa (PAP) - Grupa Kolporter planuje debiut na warszawskiej giełdzie we wrześniu 2011 roku - poinformował Kolporter w komunikacie prasowym. Na razie grupa kapitałowa łączy trzy spółki działające w sektorze handlowym, co jest krokiem w kierunku giełdowego debiutu.

"15 listopada 2010 r. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenia Wspólników Kolportera Service SA i Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników Kolportera DP Sp z oo oraz Zarząd Kolportera Sieci Handlowe Sp z oo zadecydowały o połączeniu tych spółek" - podała spółka.

"Połączenie trzech największych spółek Grupy Kolporter to krok w kierunku debiutu giełdowego, który jest planowany na wrzesień 2011 roku" - powiedział cytowany w komunikacie Maciej Topolski, rzecznik prasowy Kolportera.

Formalne ukonstytuowanie nowej spółki nastąpi z dniem wpisania wniosków o połączenie do Krajowego Rejestru Sądowego.(PAP)

bas/ jtt/

d13u5a9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13u5a9