Trwa ładowanie...
d3xyfgq

Komitet Stały RM ponownie zajmie się podatkiem od sprzedaży detalicznej (krótka)

W projekcie ustawy o podatku od sprzedaży detalicznej dopracowania z RCL wymagają kwestie definicyjne, wobec czego projekt po poprawkach natury prawno-legislacyjnej będzie ponownie przedmiotem obrad Komitetu Stałego Rady Ministrów - poinformowało PAP w środę CIR.

Share
d3xyfgq

"Rozpatrzenie zaś projektu ustawy o zmianie ustawy o grach hazardowych i innych ustaw odłożono do czasu przeanalizowania przez Ministra Finansów wszystkich zgłoszonych do projektu uwag, z których część ma na celu jeszcze bardziej efektywną realizację zadań w zakresie nadzoru/kontroli nad rynkiem gier hazardowych" - dodano w odpowiedzi na pytanie PAP.

Jak wyjaśniono, "trudność i wrażliwość materii ustawowej wymaga czasu na głębsze, wieloaspektowe analizy, o co wnioskowali ministrowie".

Komitet na środowym posiedzeniu przyjął i rekomendował rządowi projekt rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie wysokości środków finansowych przeznaczonych na wypłatę dopłaty krajowej w roku szkolnym 2016/2017 (zabezpieczenie środków na program szklanka mleka).

d3xyfgq

Podziel się opinią

Share
d3xyfgq
d3xyfgq