Trwa ładowanie...
d1cllw8

Komputronik otworzył Megastore w Wola Parku, planuje dalszy rozwój konceptu

Warszawa, 17.09.2015 (ISBnews) - Komputronik otworzył swój warszawski salon ekspozycyjny Megastore w nowym miejscu - w centrum handlowym Wola Park. Firma ma plany dalszego rozwoju tego konceptu w największych miastach w Polsce, poinformował ISBnews dyrektor departamentu sprzedaży detalicznej Bernard Bocian.

Share
d1cllw8

"Nowy Megastore odzwierciedla zmiany, które dokonują się w naszym asortymencie, a szczególnie jego poszerzenie o segment RTV/AGD. Idziemy w kierunku prezentacji szerokiej oferty, udostępniając też klientom 'gaming', ale bez rozgrywek, jak było w poprzednim salonie. Jest to wyjątkowy projekt - jedyny w Warszawie - nie planujemy kolejnego w stolicy. Jednocześnie jest to koncept, który będziemy chcieli rozwijać w największych aglomeracjach w kraju" - powiedział ISBnews Bocian.

Format Megastore, na powierzchni 1 tys. m2 sali sprzedaży, pozwala - w jego ocenie - optymalnie zaspokoić potrzeby klienta i zaprezentować ofertę. Nowy Megastore zastąpi salon zlokalizowany wcześniej w CH Jupiter. Ekspozycja obejmuje kilka tysięcy produktów, jednocześnie o 20% więcej niż w poprzedniej lokalizacji.

Dyrektor Komputronika przypomniał, że klienci na terenie Warszawy mogą korzystać z usługi Turbokurier, zapewniającej dostawę zakupionych produktów w ciągu 2-3 godzin od potwierdzenia zamówienia.

Komputronik - dystrybutor sprzętu IT - jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2007 roku. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Komputronik, do której należy również Benchmark Sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o.

Sebastian Gawłowski

(ISBnews)

d1cllw8

Podziel się opinią

Share
d1cllw8
d1cllw8