Trwa ładowanie...
d2ide4t
d2ide4t

Konsorcjum Arcusa i T-Matic podpisało umowę ramową z Energą Operator (popr.)

...
Share
d2ide4t

# W drugim akapicie powinno być 10,46 tys. zł brutto. #

20.04. Warszawa (PAP) - Konsorcjum Arcusa i T-Matic Systems podpisało z Energą Operator ośmioletnią umowę ramową na wykonanie "Infrastruktury pośredniczącej w technice PLC". Umowa została podpisana w wyniku rozstrzygnięcia postępowania przetargowego, w którym wyłonionych zostało trzech wykonawców, wśród których znalazło się konsorcjum Arcusa i T-Matic Systems. Budżet przeznaczony na realizację projektu wynosi ponad 90 mln zł - podał Arcus w komunikacie prasowym.

Z informacji podanych przez Energę Operator wynika, że spółka do podpisania umowy ramowej wybrała też konsorcjum iPLS Powerline Systems i TBD-Polska oraz z BMCG. Konsorcjum Arcusa złożyło w tym przetargu ofertę o wartości 10,46 tys. zł brutto.

d2ide4t

Arcus podał, że projekt wdrażany w Energa Operator jest jedynym z pierwszych tego typu przedsięwzięć w branży energetycznej i w chwili obecnej największym planowanym przedsięwzięciem w zakresie inteligentnych sieci w Polsce. Jednocześnie początkuje proces przygotowania operatorów do zmian na rynku obrotu energią, w tym wprowadzania specjalnych taryf i efektywnego zarządzania energią elektryczną.(PAP)

gsu/ ana/

d2ide4t

Podziel się opinią

Share
d2ide4t
d2ide4t