Trwa ładowanie...
dbfxgju

Konsorcjum z Erbudem wybuduje Szpital Południowy za 168 mln zł netto

Warszawa, 19.10.2016 (ISBnews) - Konsorcjum z Erbudem jako liderem zawarło umowę o wartości 168,02 mln zł netto na budowę Szpitala Południowego, poinformowała spółka. Udział Erbudu w konsorcjum, w którego skład wchodzi również Strabag Sp. z o.o.; Strabag AG i Ed. Züblin AG wynosi 84,01 mln zł netto, podano również.

Share
dbfxgju

"Budowa Szpitala Południowego obejmuje w szczególności: przeprojektowanie dokumentacji projektowej i dokumentacji przetargowej, wykonanie robót budowlanych rozbiórkowych, konstrukcyjnych, wykończeniowych i instalacyjnych, zagospodarowanie terenu i nadzór projektowy" - czytamy w komunikacie.

Budowa ma się zakończyć do 15 września 2018 r. Miejsce wykonywania kontraktu - Warszawa przy ul. Pileckiego i ul. I. Gandhi. Inwestorem jest Miasto Stołeczne Warszawa, podano również.

"Liderem konsorcjum jest Erbud" - czytamy w komunikacie.

Grupa Erbud to polska grupa budowlana świadcząca usługi w segmencie mieszkaniowym, komercyjnym, użyteczności publicznej oraz inżynieryjno-drogowym i energetycznym na terenie Polski i krajów europejskich. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2015 r. miała 1,76 mld zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)

dbfxgju

Podziel się opinią

Share
dbfxgju
dbfxgju