Trwa ładowanie...

Koronawirus. Sanepid zamyka jeden ze stołecznych kościołów

Należący do Zgromadzenie Księży Marianów Kościół Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia na warszawskich Stegnach został zamknięty do odwołania z powodu koronawirusa. Zakonnicy poinformowali, że u jednej z osób odwiedzających dom zakonny potwierdzono zakażenie.

Koronawirus. Sanepid zamyka jeden ze stołecznych kościołów
djtrajy
djtrajy

Koronawirus. Zakonnicy zostali objęci kwarantanną

"Bardzo prosimy was wszystkich o modlitwę, aby u nikogo z nas nie stwierdzono koronawirusa, a tym samym, aby nikt z nas nie był zagrożeniem dla osób, które od wtorku do wczoraj uczestniczyły w Mszach świętych na Stegnach" - apelują zakonnicy za pośrednictwem Facebooka.

Koronawirus. "Lex Sasin" zapewni bezkarność politykom? Wiceminister przekonany o "uczciwości administracji"

Księża z zakonu Marianów dowiedzieli się w niedzielę po południu, że u jednego z odwiedzających dom zakonny stwierdzono koronawirusa. Osoba odwiedziła dom zakonny na Stegnach 11 sierpnia i przebywała w nim przez 9 godzin.

Koronawirus. Kościół został zamknięty do odwołania

Sanepid zadecydował, że wszystkie osoby przebywające w domu zakonnym, które miały kontakt z osobą zakażoną, zostały objęte kwarantanną. Tym samym dom zakonny i kościół przy ul. św. Bonifacego 9 pozostanie zamknięty do czasu decyzji władz.

Przypomnijmy, że w niedzielę resort zdrowia poinformował 594 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Na Mazowszu w ciągu ostatniej doby potwierdzono zakażenie u 77 osób.

djtrajy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djtrajy