Trwa ładowanie...
d1v0uvy
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Kradzież w radomskim Urzędzie Celnym. Zniknęły papierosy za 6 milionów złotych

Śledztwo w sprawie kradzieży z włamaniem do budynków Urzędu Celnego w Radomiu wszczęła miejscowa prokuratura. Według policji z chronionego magazynu zniknęło wiele tysięcy paczek papierosów i krajanka tytoniowa - o wartości oszacowanej wstępnie na ok. 6 mln zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kradzież w radomskim Urzędzie Celnym. Zniknęły papierosy za 6 milionów złotych
(WP.PL, Fot: Pixabay.com/Domena publiczna)
d1v0uvy

O wszczęciu śledztwa poinformowała w czwartek PAP z-ca prokuratora rejonowego w Prokuraturze Radom - Wschód Agnieszka Borkowska. Zaznaczyła, że z uwagi na okoliczności sprawy i dla dobra śledztwa prokuratura nie ujawnia na razie szczegółów postępowania.

Rzeczniczka mazowieckiej policji Alicja Śledziona powiedziała, że budynek Urzędu Celnego w Radomiu miał całodobową ochronę. - Policja ustala, w jakich okolicznościach papierosy zniknęły z budynku, kiedy doszło do kradzieży, ile zarekwirowanych wcześniej przez celników papierosów skradziono - dodała. Rzeczniczka poinformowała, że na razie wartość skradzionego towaru oszacowano na ok. 6 mln zł.

d1v0uvy

Podziel się opinią

Share
d1v0uvy
d1v0uvy