Trwa ładowanie...
dx6e7uq

Krynicki Recykling chce w czerwcu 2010 r. przenieść się na rynek regulowany GPW

17.12. Warszawa (PAP) - Krynicki Recykling chce pod koniec II kwartału przyszłego roku przeprowadzić ofertę publiczną i przenieść notowania akcji spółki z rynku NewConnect na rynek...

dx6e7uq
dx6e7uq

17.12. Warszawa (PAP) - Krynicki Recykling chce pod koniec II kwartału przyszłego roku przeprowadzić ofertę publiczną i przenieść notowania akcji spółki z rynku NewConnect na rynek regulowany GPW - podała spółka w komunikacie prasowym.

W czwartek NWZA spółki zdecydowało o przeprowadzeniu oferty publicznej nowych akcji.

"Do inwestorów instytucjonalnych i indywidualnych trafi nawet 4.750.000 akcji serii E. Dotychczasowi akcjonariusze, chcąc zrównać wszystkim zainteresowanym szanse w subskrypcji, zrezygnowali z przysługującego im prawa poboru" - napisano w komunikacie.

Krynicki Recykling podał, że nowa emisja akcji planowana jest na koniec II kwartału 2010 r. Spółka finalizuje prace nad prospektem emisyjnym, który ma trafić do KNF najpóźniej w marcu.

"Mamy nadzieję, że cała procedura przebiegnie sprawnie i już na początku czerwca rozpoczną się zapisy na akcje. Chcemy bowiem, aby nasze pierwsze notowanie na giełdowym parkiecie odbyło się jeszcze przed wakacjami" - powiedział cytowany w komunikacie Adam Krynicki, prezes Krynicki Recykling.

Doradcą finansowym spółki jest Capital One Advisers. (PAP)

pel/ ana/

dx6e7uq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dx6e7uq