Trwa ładowanie...

Kumulacja w Lotto. Szóstka nie padła, wygrana wzrosła

W losowaniu Lotto nie padła szóstka. Nikt nie wytypował szczęśliwych liczb, a tym razem były to: 28, 9, 44, 29, 32, 11. Teraz do zgarnięcia będzie 30 mln zł. Szykuje się kolejny rekord?

Share
Kumulacja w Lotto. Szóstka nie padła, wygrana wzrosła
Źródło: Fotolia, fot: whitelook
ddrzov5

W losowaniu Lotto nie padła szóstka. Nikt nie wytypował szczęśliwych liczb, a tym razem były to: 28, 9, 44, 29, 32, 11. Totalizator Sportowy przewiduje, że w najbliższy czwartek, 9 kwietnia, do zgarnięcia będzie ok. 30 mln zł. Szykuje się kolejny rekord?
Największa wygrana Lotto w tym roku o wartości ponad 30,2 mln zł padła 7 lutego w Suwałkach. Historyczny rekord został ustanowiony trzy lata wcześniej. 9 lutego 2012 r. szczęśliwiec z Gdyni wygrał 33 787 496 zł i 10 gr.

Obecnie zakłady w Lotto są przyjmowane w kolekturach, ale jest szansa na to, że jeszcze w tym roku będzie można grać przez internet. W lutym ruszyły prace nad nowelizacją ustawy hazardowej, która ma to umożliwić.

ddrzov5

- Komisja sejmowa ma przyspieszyć prace nad projektem pozwalającym na grę przez internet Totalizatorowi Sportowemu. Wrócił on już z notyfikacji w Komisji Europejskiej. Wszystko zostanie załatwione jeszcze w tej kadencji, tak by prezydent podpisał nowelizację - mówił w lutym wiceminister finansów Jacek Kapica w wywiadzie dla Biztok.pl.

Projekt zmian w ustawie hazardowej wpłynął do Sejmu już w czerwcu 2014 roku. Jesienią sprawdzano, czy jest on zgodny z prawem unijnym. Bruksela zadała dwa pytania i orzekła, że można go wdrożyć.

ddrzov5

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddrzov5
ddrzov5