Trwa ładowanie...

Kumulacja w Lotto. Znowu nikt nie trafił "szóstki"

17 mln zł – tyle można zgarnąć w dzisiejszym losowaniu Lotto. To wynik kumulacji, która od połowy listopada nie została rozbita. Ostatni weekend przyniósł szczęście graczom innych gier Totalizatora Sportowego. W Warszawie padła główna wygrana w Ekstra Pensji (5 tys. zł miesięcznie przez 20 lat), a gracz z Łodzi trafił milion złotych grając w Lotto z plusem.

Kumulacja w Lotto. Znowu nikt nie trafił "szóstki"Źródło: Eastnews, fot: KAROLINA MISZTAL/REPORTER
d1is4bf
d1is4bf

17 mln zł – tyle można zgarnąć we wtorkowym losowaniu Lotto. To wynik kumulacji, która od połowy listopada nie została rozbita. Ostatni weekend przyniósł szczęście graczom innych gier Totalizatora Sportowego. W Warszawie padła główna wygrana w Ekstra Pensji (5 tys. zł miesięcznie przez 20 lat), a gracz z Łodzi trafił milion złotych grając w Lotto Plus.

Wylosowane w sobotę liczby 6, 13, 43, 44, 46, 49 nie przyniosły nikomu szczęścia. Od 10 listopada nikt nie trafił "szóstki". W wieczornym losowaniu wygrać można 17 mln zł.

Tymczasem w weekend Warszawa po raz jedenasty znalazła się na liście miast, w których odnotowano główną wygraną w grze Ekstra Pensja. Osoba, która może cieszyć się z 5 tys. zł wypłacanych przez 20 lat, zagrała w punkcie na stacji metra Stokłosy. Szczęśliwiec kupił jeden zakład i zagrał na własne liczby (5, 6, 12, 18, 32 oraz 1).

Kolejną wysoką wygraną odnotowano w weekend w Łodzi. Gracz z kolektury przy ul. Prądzyńskiego 1/3 zakupił jeden zakład na chybił trafił z plusem, dopłacając złotówkę. To wystarczyło, by wygrać milion. Szczęśliwym liczbami Lotto Plus były 2, 3, 10, 13, 23, 44.

d1is4bf

Największą kumulacją w historii Lotto odnotowano w maju tego roku. Do wygrania było rekordowe 60 mln zł. Kumulację rozbiło trzech graczy: z Krakowa, Sosnowca i Zamościa. Każdy z nich wygrał po 19 mln zł. Druga najwyższa kumulacja pochodzi z września 2011 roku. W puli znajdowało się 56 mln złotych. Wygrały dwie osoby - każda z nich otrzymała po 28 mln zł.

Najwyższa pojedyncza wygrana w historii Totalizatora Sportowego padła w 2015 roku w Ziębicach. Zwycięzca w kumulacji Lotto trafił "szóstkę" wartą ponad 35 mln zł.

Aby zagrać w Lotto, trzeba zapłacić za jeden zakład 3 zł. Można grać, typując własne liczby, ale można też zdać się na szczęście i wybrać metodę na chybił-trafił. Jeśli do ceny zakładu Lotto dodamy złotówkę, to weźmiemy udział w losowaniu Lotto Plus, w którym główna wygrana to gwarantowany milion złotych. Od wygranej potrącane jest zawsze 10 proc. podatku.

Losowania Lotto i Lotto Plus odbywają się we wtorki, czwartki oraz soboty o godz. 21.40.

d1is4bf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1is4bf