Trwa ładowanie...
Kurier DHL rzuca paczkami. Firma: "Podejmiemy adekwatne działania"

Kurier DHL rzuca paczkami. Firma: "Podejmiemy adekwatne działania"

- Tak kurierzy z chełmskiego DHL traktują delikatne paczki - pisze nasz czytelnik i przesyła nam nagranie.

Share
d2y41wj

Na nagraniu, które nasz czytelnik, pan Przemek, przesłał nam przez platformę dziejesie.wp.pl widać, jak paczki wylatują z samochodu i uderzają o ziemię.

Przesyłki leżą na stosie, część z nich spada.

d2y41wj

Nagranie pokazaliśmy przedstawicielom DHL.

"Zostało przekazane do kierownika właściwej jednostki operacyjnej, który podejmie adekwatne działania" - odpowiada Magdalena Bugajło z DHL Parcel Polska. "Bardzo zależy nam na tym, by nasi klienci byli w pełni zadowoleni z usług DHL Parcel. Najwyższej jakości serwis na każdym etapie doręczenia przesyłki jest naszym priorytetem i promujemy zachowania zgodne z tym kierunkiem".

Jak pisaliśmy w money.pl, przypadki rzucania przesyłkami zdarzają się bardzo często, co naraża klientów na straty.

- Jedna rzecz w naszym sklepie kosztuje od 200 do 600 złotych - mówi właściciel specjalistycznego sklepu. - Wymianę bierzemy na siebie, żeby nie utrudniać życia klientom. To w końcu nie ich wina, że ktoś rzuca paczkami. Miesięcznie to potrafi kosztować nawet kilka tysięcy. Oczywiście składamy reklamacje, ale różnie z tym bywa.

d2y41wj

Choć za rzucanie paczkami odpowiadają kurierzy, zdaniem właścicieli sklepów wszystkiemu winne jest nadmierne obciążenie pracą.

- Polscy kurierzy zarabiają grosze - mówi właścicielka sklepu internetowego. - Żeby jako tako wyjść na swoje, muszą dostarczyć mnóstwo paczek i to w jak najkrótszym czasie. Nic dziwnego, że przestają zwracać uwagę na to, co wiozą.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2y41wj

Podziel się opinią

Share
d2y41wj
d2y41wj