Trwa ładowanie...
dvux4ze

Kurs akcji APN Promise w debiucie na NewConnect wzrósł o 50 proc.

07.02. Warszawa (PAP) - Kurs akcji APN Promise, dostawcy oprogramowania i sprzętu komputerowego oraz usług informatycznych, wzrósł na otwarciu w debiucie na rynku NewConnect o 50...

Share
dvux4ze

07.02. Warszawa (PAP) - Kurs akcji APN Promise, dostawcy oprogramowania i sprzętu komputerowego oraz usług informatycznych, wzrósł na otwarciu w debiucie na rynku NewConnect o 50 proc., do 3,9 zł.

Do obrotu zostało wprowadzonych 575.686 akcji serii E spółki.

APN Promise koncentruje się obecnie na dostawie rozwiązań informatycznych dla sektora bankowego, administracji państwowej oraz spółek produkcyjnych.

dvux4ze

Spółka myśli o przejęciach zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych (Czechy, Węgry, Słowacja, Rumunia). Inwestycje zamierza finansować środkami pozyskanymi z emisji akcji lub za pomocą akcji własnych.

Celem APN Promise jest także budowanie pozycji lidera na rynku dostawców Microsoft oraz partnerstwa z producentami sprzętu i oprogramowania, które uzupełnią ofertę spółki.

W okresie I-IX 2012 r. spółka wypracowała ponad 144 mln zł przychodów i 1,73 mln zł zysku netto.

APN Promise prognozuje w 2013 roku osiągnięcie przychodów na poziomie 228 mln zł oraz zysku netto w wysokości 3,2 mln zł.(PAP)

mto/ jtt/

dvux4ze

Podziel się opinią

Share
dvux4ze
dvux4ze