ycipk-4fwlu7
promocja

Lidl od dzisiaj rozdaje Smerfy Stikeez. W internecie można już kupić całą kolekcję

Od poniedziałku (8 maja) Lidl rozpoczął akcję promocyjną skierowaną do najmłodszych. Za każde wydane 50 zł będzie można odebrać jedną figurkę Smerfa Stikeez. Chociaż promocja dopiero się zaczęła, w internecie można już kupić kompletną serię.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sklep sieci Lidl.
Sklep sieci Lidl. (Lidl, Fot: Lidl)
ycipk-4fwlu7

Nowa akcja Lidla ruszała tuż po tym, jak zakończyła się promocja Biedronki – Super Zwierzaki. Zasady otrzymania statuetki Smerfa są bardzo jasne. Za każde wydane 50 złotych będzie można odebrać jedną figurkę. Dodatkowo, jeśli w koszyku znajdzie się dowolny owoc lub warzywo, klient otrzyma dodatkowego smerfa.

Łącznie do zebrania są 24 figurki. Za opłatą każdy będzie mógł kupić dedykowany woreczek do przechowywania (3,99 zł) oraz kolekcjonerski album z planszą do gry (9,97 zł).

Pomimo tego że promocja rozpoczęła się 8 maja, w internecie można znaleźć nie tylko pojedyncze figurki, ale całe kolekcje Smerfów Stikeez. Oferta jest bardzo zróżnicowana ofertę cenowo, dlatego warto dobrze poszukać.

ycipk-4fwlu7

Ceny za jedną figurkę zaczynają od 3 zł, a kończą na 5 zł. Dużo więcej trzeba zapłacić za całe kolekcje Smerfów. Tutaj należy przygotować się na wydatek od 99 do nawet 150 zł.

Allegro
Podziel się

Promocja potrwa do wyczerpania zapasów lub do 4 czerwca 2017 roku. Sama akcja jest powiązana z filmem „Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski”, który 26 maja wejdzie na ekrany kin w Polsce.

Wysłaliśmy maila do biura prasowego Lidl Polska z pytaniem, jak to możliwe, że w niecałą dobę po rozpoczęciu promocji w sieci bez problemu można znaleźć kompletne zestawy figurek. Wciąż czekamy na odpowiedź.

ycipk-4fwlu7
Polub WP Finanse
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4fwlu7

ycipk-4fwlu7
ycipk-4fwlu7