Trwa ładowanie...

Lidl rozdaje piwo. Już od piątku 8 butelek kupimy w cenie 4

Już od piątku wszystkie piwa w butelce 8 szt. będzie można otrzymać w cenie 4 szt. Jednodniowa promocja w sieci Lidl dotyczyć będzie wyłącznie użytkowników aplikacji Lidl Plus.

Share
Lidl rozdaje piwo. Już od piątku 8 butelek kupimy w cenie 4Źródło: NurPhoto via Getty Images
d2pmdnb

Lidl rozdaje piwo. Już od piątku 8 butelek kupimy w cenie 4

Jak informują władze sieci Lidl, aktywując kupon w aplikacji, każdy klient będzie mógł wybierać spośród wszystkich piw butelkowych i kupić 8 piw w cenie 4.

Lidl informuje jednocześnie, że promocją "8 piw w cenie 4" zostanie objęty cały asortyment piw w butelce m.in. Żywiec, Łomża, Budweiser oraz wyróżniający się wysoką jakością i atrakcyjną ceną Perlenbacher. Dodatkowo promocja obejmuje również piwa bezalkoholowe i niskoprocentowe.

d2pmdnb

Lidl rozdaje piwo. Już od piątku 8 butelek kupimy w cenie 4

Aby wziąć udział w promocji sieci Lidl, należy aktywować kupon w swoim smartfonie i zeskanować aplikację Lidl Plus przy kasie w dowolnym sklepie sieci Lidl Polska.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje około 10.800 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 700.

d2pmdnb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pmdnb
d2pmdnb