Trwa ładowanie...
d30maga

LOT dodaje kolejne kierunki do oferty. Więcej połączeń od połowy lipca

W wakacje polski przewoźnik będzie obsługiwał w sumie niemal 70 kierunków. Właśnie zagęścił bowiem swoją siatkę połączeń.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
LOT dodaje kolejne kierunki do oferty.
LOT dodaje kolejne kierunki do oferty. (Getty Images)
d30maga

Dotychczasowy rozkład 20 międzynarodowych kierunków zostanie uzupełniony 15 nowymi - podały PLL LOT.

Od 15 lipca pasażerowie będą mogli polecieć z Lotniska Chopina w Warszawie siedem razy w tygodniu do Monachium, Stuttgartu, Frankfurtu, Hamburga, Paryża, Kopenhagi, Mediolanu, Zurychu i Genewy; pięć razy w tygodniu do Madrytu; cztery razy w tygodniu do Rygi i Tallinna. Oprócz tego od czterech do siedmiu rejsów dostępnych będzie na kierunkach: Zagrzeb i Ljubljana.

Rozkład zostanie też poszerzony o regularne loty na trasie Warszawa-Katowice, zaplanowane 13 razy w tygodniu. LOT częściej będzie też latał z Warszawy do Wiednia, Brukseli, Amsterdamu, Berlina, Düsseldorfu, Oslo, Pragi, Budapesztu, Bukaresztu, Sofii, Wilna a także z Budapesztu do Warny i Dubrownika.

d30maga

Obejrzyj też: Tanie latanie się skończyło. Koronawirus znacząco podniesie ceny

Rafał Milczarski, prezes LOT-u, zapowiada, że jeśli uda się zrealizować wszystkie plany, to siatka połączeń dostępna do końca sierpnia powinna obejmować prawie 70 z 98 zaplanowanych na 2020 rok kierunków.

W środę LOT ogłosił natomiast wakacyjną siatkę połączeń do europejskich kurortów. W lipcu i w sierpniu przewoźnik uruchomi 130 połączeń do 36 kurortów na naszym kontynencie. Pierwsze samoloty wyruszą w drogę 3 lipca z 10 polskich lotnisk.

Na liście destynacji są m.in. Chorwacja, Hiszpania, Włochy, Malta, Bułgaria, Czarnogóra, Gruzja, Macedonia, Cypr, Albania wyspy Santorini, Kos, Korfu i Kreta.

Czytaj też: LOT ucina plotki o upadłości. Spółka przekonuje: zwrot pieniędzy za bilety realizowany jest na bieżąco

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d30maga

Podziel się opinią

Share
d30maga
d30maga