Trwa ładowanie...
d4b203h

MAC ws. Szerokiego Porozumienia na rzecz Umiejętności Cyfrowych (komunikat)

...

d4b203h
d4b203h

02.07. Warszawa - MAC informuje:

W środę (3 lipca) Michał Boni, minister administracji i cyfryzacji, weźmie udział w inauguracji Szerokiego Porozumienia na rzecz Umiejętności Cyfrowych, która odbędzie się w Pałacu Prezydenckim. Na inauguracji obecna będzie również unijna komisarz ds. agendy cyfrowej Neelie Kroes oraz lider cyfryzacji w Polsce Włodzimierz Marciński.

Michał Boni i Włodzimierz Marciński są inicjatorami porozumienia, które zostało objęte patronatem prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego. Celem inicjatywy jest m. in. działanie na rzecz uznania rozwoju kompetencji cyfrowych Polaków za priorytet rozwojowy kraju.

Polskie Szerokie Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych jest nieformalnym zrzeszeniem instytucji, organizacji i firm, które chcą wspierać rozwój kompetencji cyfrowych Polaków. Powstaje przy wsparciu grupy organizacji pozarządowych, których doświadczenie i zaangażowanie jest niezwykle cenne.

Porozumienie będzie działać m.in. na rzecz zdobywania cyfrowych umiejętności niezbędnych na rynku pracy i partycypacji cyfrowej w życiu publicznym.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ aja/

d4b203h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4b203h