Trwa ładowanie...

Martyna Wojciechowska zamieszana w reklamę suplementu. Apeluje: "nie kupujcie tego produktu"

Martyna Wojciechowska rekomenduje środek "Choco Lite" na odchudzanie? Dziennikarka zaprzecza, żeby miała coś wspólnego z reklamami, które pojawiały się w sieci. Wydała w tej sprawie oświadczenie.

Martyna Wojciechowska zamieszana w reklamę suplementu. Apeluje: "nie kupujcie tego produktu"Źródło: Agencja Gazeta, fot: Jakub Włodek/Agencja Gazeta
dfewnhy
dfewnhy

Dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska ostrzega w mediach społecznościowych przed środkiem na odchudzanie "Choco Lite" (zapisywany także w formie Chocolite). Jej wizerunek został wykorzystany przy promowaniu produktu. Jak podkreśla Wojciechowska, zrobiono to bez jej zgody.

"W związku z reklamami pojawiającymi się w ostatnim czasie w serwisie społecznościowym Facebook oraz wywiadem zamieszczanym na kolejnych stronach internetowych, stanowczo dementuję informację o rzekomym stosowaniu i rekomendowaniu przeze mnie specyfiku odchudzającego o nazwie 'Choco Lite' - napisała dziennikarka na swoim profilu na Facebooku.

Zobacz także: Analiza żywej kropli krwi – pseudomedyczne oszustwo

Wojciechowska ostrzega także przed używaniem "Choco Lite". "Źródło jego pochodzenia, skład oraz działanie nie są sprawdzone i mogą mieć fatalne skutki dla zdrowia. Jedynym, znanym mi i skutecznym sposobem na schudnięcie jest zdrowa, zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna, co zdecydowanie wszystkim polecam" - podkreśla.

dfewnhy

Oświadczenie w formie skanu pisma Martyna Wojciechowska opublikowała nie tylko na Facebooku, ale również na Instagramie.

W podobny sposób wykorzystany został wizerunek innej znanej dziennikarki - Karoliny Szostak.

Chcieliśmy skontaktować się z przedstawicielami producenta, ale nie jest to łatwe. Na stronie internetowej, na której można zakupić specyfik, widnieje informacja, że firma ma swoją siedzibę na Florydzie. Przez podany na stronie formularz kontaktowy wysłaliśmy pytanie o wykorzystywanie wizerunku znanych osób. Czekamy na odpowiedź.

dfewnhy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfewnhy