Trwa ładowanie...
d9kxe01

Martyna Wojciechowska zamieszana w reklamę suplementu. Apeluje: "nie kupujcie tego produktu"

Martyna Wojciechowska rekomenduje środek "Choco Lite" na odchudzanie? Dziennikarka zaprzecza, żeby miała coś wspólnego z reklamami, które pojawiały się w sieci. Wydała w tej sprawie oświadczenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Martyna Wojciechowska nie jest pierwszą znaną osobą, która skarży się na praktyki producenta suplementu
Martyna Wojciechowska nie jest pierwszą znaną osobą, która skarży się na praktyki producenta suplementu (Agencja Gazeta, Fot: Jakub Włodek/Agencja Gazeta)
d9kxe01

Dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska ostrzega w mediach społecznościowych przed środkiem na odchudzanie "Choco Lite" (zapisywany także w formie Chocolite). Jej wizerunek został wykorzystany przy promowaniu produktu. Jak podkreśla Wojciechowska, zrobiono to bez jej zgody.

"W związku z reklamami pojawiającymi się w ostatnim czasie w serwisie społecznościowym Facebook oraz wywiadem zamieszczanym na kolejnych stronach internetowych, stanowczo dementuję informację o rzekomym stosowaniu i rekomendowaniu przeze mnie specyfiku odchudzającego o nazwie 'Choco Lite' - napisała dziennikarka na swoim profilu na Facebooku.

Zobacz także: Analiza żywej kropli krwi – pseudomedyczne oszustwo

Wojciechowska ostrzega także przed używaniem "Choco Lite". "Źródło jego pochodzenia, skład oraz działanie nie są sprawdzone i mogą mieć fatalne skutki dla zdrowia. Jedynym, znanym mi i skutecznym sposobem na schudnięcie jest zdrowa, zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna, co zdecydowanie wszystkim polecam" - podkreśla.

d9kxe01

Zobacz także: Maciej Dowbor wkręcony w reklamowanie kryptowalut. Zareagował na publikację money.pl

Oświadczenie w formie skanu pisma Martyna Wojciechowska opublikowała nie tylko na Facebooku, ale również na Instagramie.

W podobny sposób wykorzystany został wizerunek innej znanej dziennikarki - Karoliny Szostak.

Chcieliśmy skontaktować się z przedstawicielami producenta, ale nie jest to łatwe. Na stronie internetowej, na której można zakupić specyfik, widnieje informacja, że firma ma swoją siedzibę na Florydzie. Przez podany na stronie formularz kontaktowy wysłaliśmy pytanie o wykorzystywanie wizerunku znanych osób. Czekamy na odpowiedź.

d9kxe01

Podziel się opinią

Share
d9kxe01
d9kxe01