Trwa ładowanie...
d3ggodz
16-12-2016 19:09

Mennica Polska ma zamówienie z NBP na monety o wartości szac.106 mln zł

Warszawa, 16.12.2016 (ISBnews) - Mennica Polska otrzymała zbiorcze zamówienie na dostawy monet dla Narodowego Banku Polskiego na 2017 r. o łącznej szacunkowej wartości ponad 106,6 mln zł, podała spółka.  

Share
d3ggodz

"Wpłynęło do spółki roczne zbiorcze zamówienie Narodowego Banku Polskiego na produkcję i dostawę w roku 2017 monet powszechnego obiegu i monet kolekcjonerskich i uncjowych. Szacunkowa wartość zamówienia opiewa na łączną kwotę 106 628 193,15 zł, z zastrzeżeniem postanowień umownych uprawniających strony do modyfikacji warunków produkcji i dostawy przez spółkę monet, w tym skorygowania wolumenu i zakresu zamówienia" - czytamy w komunikacie.

Zamówienie określa terminy produkcji oraz dostawy poszczególnych partii zamówionych monet. Płatność z tytułu realizacji zamówienia następować będzie sukcesywnie, po dostawie przez Mennicę Polską do Narodowego Banku Polskiego poszczególnych partii zamówionych monet, podano także.

Mennica Polska jest czołowym producentem monet i numizmatów w Polsce i Europie. Realizuje również inwestycje deweloperskie w Warszawie. Akcje spółki są notowane na GPW od kwietnia 1998 r.

(ISBnews)

d3ggodz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ggodz
d3ggodz