Trwa ładowanie...
d1fq7oo
d1fq7oo

MF: najbliższy weekend z szybkim PIT-em w NBP (komunikat)

...
Share
d1fq7oo

03.04. Warszawa - Ministerstwo Finansów informuje:

Wszyscy, którzy nie zdążyli się jeszcze rozliczyć, będą mogli w najbliższy weekend skorzystać z pomocy urzędników. W sobotę 5 kwietnia w godzinach 10.00 - 18.00 oraz w niedzielę 6 kwietnia od 10.00 do 16.00 pracownicy Ministerstwa Finansów i Trzeciego Urzędu Skarbowego Warszawa Śródmieście pomogą wypełnić i przesłać przez Internet zeznania roczne podczas Dni Otwartych Narodowego Banku Polskiego. Urzędnicy udzielą również odpowiedzi na pytania dotyczące rozliczeń PIT.

Aby rozliczyć zeznanie roczne wystarczy zabrać ze sobą PIT-11, który otrzymaliśmy od naszych pracodawców, ewentualnie inne dokumenty świadczące o uzyskanych przez nas dochodach w 2013 roku. Jeśli chcemy korzystać z ulg to warto przynieść potwierdzenie dokonania wydatków, które chcemy odliczyć. Bardzo ważne jest, aby mieć przy sobie zeszłorocznego PIT-a (z przychodami za 2012 rok), ponieważ będzie on potrzebny do identyfikacji w systemie.

d1fq7oo

Rodzice, nie musicie zostawiać dzieci w domach, w ramach Dni Otwartych czeka na nie wiele atrakcji. Zapraszamy do siedziby Narodowego Banku Polskiego, wejście od strony Oddziału Okręgowego NBP, pl. Powstańców Warszawy 4.

Zapraszamy również 5 kwietnia na Dzień Otwarty do urzędów skarbowych, które będą pracować od godziny 9.00 do 13.00. Więcej informacji na stronie www.szybkipit.pl.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

kom/ ksi/

d1fq7oo

Podziel się opinią

Share
d1fq7oo
d1fq7oo