Trwa ładowanie...
d26p9oj
25-04-2016 15:35

Michał Hucał nowym członkiem zarządu Nationale-Nederlanden TUnŻ oraz UF

Warszawa, 25.04.2016 (ISBnews) - Michał Hucał, który do niedawna pełnił funkcję wiceprezesa Alior Banku, dołączył do zarządu Nationale-Nederlanden Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie oraz Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe, obejmując stanowisko członka zarządu ds. marketingu, podano w komunikacie.

d26p9oj
d26p9oj

"Jako członek zarządu ds. marketingu Michał Hucał będzie odpowiedzialny za obszar marketingu Nationale-Nederlanden i rozwój oferty produktowej. Jego zadaniem będzie również dalszy rozwój firmy w ramach budowania pozytywnego doświadczenia klienta w oparciu o nowe technologie" - czytamy w komunikacie.

Dodatkowo, będzie także odpowiadał za budowanie strategicznych partnerstw w bancassurance w oparciu o nowy model współpracy, rozwój oferty Nationale-Nederlanden poprzez kanały zdalne, jak również oddziały banków. Podjęte działania mają na celu umocnić pozycję firmy w tym sektorze, podano również.

"Poprzez tę nominację wzmacniamy nasze kompetencje w zakresie tworzenia innowacyjnych rozwiązań, wykorzystujących Internet oraz technologie mobilne. Poza tym wieloletnie doświadczenia Michała Hucała w obszarze bancassurance pozwolą na dalszy rozwój Nationale-Nederlanden w tym kanale" - powiedział prezes Nationale-Nederlanden Wojciech Sass, cytowany w komunikacie.

Na stanowisku członka zarządu ds. marketingu Hucał zastąpi Jana Zimowicza, który złożył rezygnację z tej funkcji.

d26p9oj

Hucał dotychczas pracował w organizacjach bankowych takich jak Alior Bank, ING Bank oraz Bank BPH, gdzie odpowiadał m.in. za zarządzanie ofertą produktową, marketing bezpośredni, partnerstwa strategiczne, jak również implementację rozwiązań w obszarze bankowości mobilnej, internetowej i technologii CRM. Ponadto, jego istotną ekspertyzą jest sektor bancassurance. W ostatnich latach pełnił także funkcję wiceprezesa Alior Banku.

W połowie października ub.r. Hucał złożył rezygnację z funkcji członka zarządu i wiceprezesa Alior Banku odpowiedzialnego za pion rozwoju, zaś do do końca ub.r. pełnił funkcję doradcy zarządu instytucji. Alior podał wtedy, że Hucał zrezygnował ze stanowiska wiceprezesa ze względu na plany dalszego rozwoju kariery zawodowej w ramach międzynarodowej korporacji.

Nationale-Nederlanden oferuje produkty ubezpieczeniowe, emerytalne i inwestycyjne. Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. rozpoczęło działalność w Polsce 2 sierpnia 1994 roku na podstawie zezwolenia Ministra Finansów. Nationale-Nederlanden TUnŻ jest częścią NN Group N.V., spółki notowanej na giełdzie w Amsterdamie.

(ISBnews)

d26p9oj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26p9oj